دانلود نمودار دی اف دی یا dfd وب سایت سرویس مدارس (سطح صفر و یک)


چکیده: در این پروژه مربوط به دو نمودار جریان داده یا (dataflow diagram) سطح صفر (context diagram) و سطح یک نمودار دی اف دی یا dfd طراحی وب سایت سرویس مدارس قرار دارد.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 759 مرتبه

  کد محصول: 32008

دانلود نمودار دی اف دی یا dfd وب سایت سرویس مدارس (سطح صفر و یک)
در این پروژه مربوط به دو نمودار جریان داده یا (dataflow diagram) سطح صفر (context diagram) و سطح یک  نمودار دی اف دی یا dfd طراحی وب سایت سرویس مدارس قرار دارد. در نمودار جریان داده سطح صفر چند Extrnal entity (موجودیت خارجی) همانند مدیر، رانندگان، والدین و غیره وجود دارد، همچنین جریان داده بین موجودیت های خارجی رسم شده است. در نمودار جریان داده سطح یک انباره های داده(data store) همچون فایل سرویس ها، فایل رانندگان و غیره قرار دارد، و همچنین چند Extrnal entity (موجودیت خارجی) همانند راننده، مدیر و غیره وجود دارد، و چندین فرآیند (process) همانند تعین سرویس، ثبت نام، تایید ثبت نام و غیره وجود دارد. علاوه براین نمودارهای جریان داده بین آن ها رسم شده است.
پس از خرید یک فایل با نرم افزار پاور دیزاینر یا power designer را که با پسوند bpm می باشد را به همراه یک فایل دو صفحه ای ورد که درون آن سناریوی پروژه آماده طراحی وب سایت سرویس مدارس و عکس نمودار جریان داده یا دی اف دی سطح صفر و یک که در آن وجود دارد به همراه فایل pdf را دانلود خواهید کرد.
پس از خرید لینک دانلود به صورت خودکار نمایش داده می شود.


اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( ) دانلود-نمودار-دی-اف-دی-یا-dfd-وب-سایت-سرویس-مدارس-سطح-صفر-و-یک-خرید-فروش-پروژه-دانشجویی-جریان-داده-درس-کلاس-رشته-کامپیوتر-مهندسی-نرم-افزار -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد