دانلود نمودار اکتیویتی یا فعالیت فروشگاه لوازم آتش نشانی با رشنال رز


چکیده: در این پروژه 22 نمودار فعالیت یا اکتیویتی دیاگرام یک فروشگاه لوازم آتش نشانی از جمله نمودار فعالیت ثبت مشتری،ثبت سفارش، ثبت محصول و غیره طراحی و رسم شده است.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 168 مرتبه

  کد محصول: 99820

دانلود نمودار اکتیویتی یا فعالیت فروشگاه لوازم آتش نشانی با رشنال رز
این پروژه یک پروژه است که نمودارهای اکتیویتی یا activity diagram یا نمودار اکتیویتی در محیط نرم افزار رشنال رز  یا نرم افزار  Rational Rose  فروشگاه لوازم آتش نشانی رسم شده است.
در این پروژه 22  نمودار فعالیت یا اکتیویتی دیاگرام یک فروشگاه لوازم آتش نشانی از جمله نمودار فعالیت ثبت مشتری،ثبت سفارش، ثبت محصول و غیره طراحی و رسم شده است.

توجه کنید در این پروژه فقط نمودارهای فعالیت یا نمودارهای اکتیویتی رسم شده است و دیگر نمودارهای مهندسی نرم افزار یا نمودارهای uml در این پروژه قرار داده نشده است.


نمودار فعالیت چیست؟ نمودار فعالیت که به آن نمودار اکتیویتی یا اکتیویتی دیاگرام که در انگلیسی به صورت   activity diagram نوشته می شود یکی از سری نمودارهای uml می باشد که به صورت گرافیکی گردش کار در اقدامات و فعالیت های یک سناریو را معلوم می کند نمودارهای فعالیت همچنین می توانند جریان داده بین فعالیت ها را مشخص کنند.

نام های دیگر پروژه:
نمودار فعالیت فروشگاه لوازم آتش نشانی
نمودار اکتیویتی فروشگاه لوازم آتش نشانی
نمودار اکتیویتی دیاگرام فروشگاه لوازم آتش نشانی
نمودار activity فروشگاه لوازم آتش نشانی


پس از دانلود پروژه یک فایل با پسوند zip را دریافت می کنید که داخل آن یک فایل با پسوند mdl قرار داده شده است که مربوط به نرم افزار رشنال رس یا   IBM Rational Rose است که درون آن نمودار فعالیت یا نمودارهای اکتیویتی فروشگاه لوازم آتش نشانی قرار داده شده است.

نحوه اجرای پروژه نمودار فعالیت فروشگاه لوازم آتش نشانی
یک: ابتدا فایل را دانلود کنید.
دو: فایل را از حالت فشرده خارج کنید(معمولا کلیک راست روی فایل و گزینه extract)
سه: کلیک روی فایل با پسوند mdl
چهار: برای مشاهده هر یک از نمودارها در نرم افزار رشنال رز از سمت چپ روی نمودارها دوبار کلیک نمایید
نکته: برای اجرای پروژه باید حتما نرم افزار Rational Rose را روی کامپیوتر خود نصب کرده باشید.


محصولات مشابه با این محصول:

اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.همچنین قبل از خرید اطلاعات و شرح محصول را بخوانید

برچسب :( فروشگاه لوازم آتش نشانی ) دانلود-نمودار-اکتیویتی-یا-فعالیت-فروشگاه-لوازم-آتش-نشانی-با-رشنال-رز-سفارش پروژه -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد