دانلود پروژه سناریو توصیف یوزکیس های سیستم فروشگاه عینک فروشی


چکیده: این پروژه یا فایل یک پروژه است که درون آن سناریو یو ام ال یا Uml مهندسی نرم افزار سیستم فروشگاه عینک فروشی نوشته شده است. در این سناریو که به آن توصیف یوزکیس ها یا یوزکیس دیسکریپشن یا use case description گفته می شود موردهای کاربرد یا یوزکیس های سیستم فروشگاه عینک فروشی توضیح داده شده است.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 134 مرتبه

  کد محصول: 89147

دانلود پروژه سناریو توصیف یوزکیس های سیستم فروشگاه عینک فروشی
این پروژه یا فایل یک پروژه است که درون آن سناریو یو ام ال یا Uml مهندسی نرم افزار سیستم فروشگاه عینک فروشی نوشته شده است. در این سناریو که به آن توصیف یوزکیس ها یا یوزکیس دیسکریپشن یا use case description گفته می شود موردهای کاربرد یا یوزکیس های  سیستم فروشگاه عینک فروشی توضیح داده شده است.

توصیف یوزکیس ها یا use case description چیست؟
یک یوزکیس یا موردکاربرد توصیفی از چگونگی انجام وظایف کاربران را در سیستم نشان می دهند. در یوزکیس از دیدگاه بازیگر یا اکتور رفتار سیستم را در پاسخ به یک درخواست مشخص می نماید. هر یوزکیس به عنوان دنباله ای از مراحل ساده که با هدف کاربر یا Goal شروع شده و به محقق شدن هدف به پایان می رسد. در این پروژه یوزکیس ها شناسایی شده هستند و در یک فایل ورد و با استفاده از یک جدول تشریح شده اند.

در فایل دانلودی پروژه توصیف یوزکیس های سیستم فروشگاه عینک فروشی چه چیزی وجود دارد؟
در این پروژه توصیف یوزکیس های سیستم فروشگاه عینک فروشی که یکی از اولین گام های مستندسازی زبان uml است، بیش از 23 جدول برای توصیف یوزکیس ها در یک فایل ورد رسم شده است. در هر جدول نام یوزکیس،Description شرح سناریو یا توصیف اجمالی یوزکیس، پیش شرط ها یا Pre-Condition، جریان اصلی یا روند اصلی یا Main Flow، مراحل انجام بازیگران یا اکتورها، مراحل پاسخ های سیستم یا System، محدودیت ها یا Constraints، پس شرط ها یا Post-Condition، شرط نهایی، هدف یوزکیس یا Goal، عامل ها،بازیگران اصلی یا Main Actors، عامل یا بازیگران فرعی، اولویت یا priority یوزکیس، روند جایگزین یا جریان جایگزین یا alternative flow برای هر یوزکیس  شرح داده شده است.

برخی از یوزکیس هایی که در این سیستم شناسایی و شرح داده می شوند عبارتند از: یوزکیس ورود، ثبت نام، افزودن مشتری توسط ، جستجوی مشتری،  افزودن سفارش، حذف سفارش، تهیه آمار و گزارشات محصول
 و غیره. در این پروژه 23 یوزکیس شناسایی و شرح داده شده است.

توجه کنید که برای هر توصیف یوزکیس  use case description نمودار یوزکیس رسم نشده است و  هیچ نموداری uml  درون این پروژه وجود ندارد. این پروژه فقط یک فایل ورد است که با استفاده از چند جدول استاندارد توصیف یوزکیس یا  use case description توضیح یوزکیس ها شرح، وظایف،روند و شناسایی یوزکیس ها می باشد.


آموزش باز نمودن  پروژه توصیف یوزکیس سیستم فروشگاه عینک فروشی
پس از دانلود فایل  و برای مشاهده و بازنمودن پروژه توصیف یوزکیس سیستم فروشگاه عینک فروشی باید روی آن کلیک راست کنید و گزینه Extract Here را بزنید تا یک پوشه با همین نام ساخته شود و فایل zip از حالت فشرده خارج شود. یک فایل ورد و پی دی اف درون آن می باشد.

پس ازخرید پروژه به صورت خودکار لینک دانلود فایل برای شما نمایش داده می شود.

نام های دیگر پروژه
نام های دیگر این پروژه بصورت زیر می باشد:
پروژه سناریو مهندسی نرم افزار سیستم فروشگاه عینک فروشی
پروژه یوزکیس دیسکریپشن سیستم فروشگاه عینک فروشی
پروژه شناسایی و توصیف یوزکیس های سیستم فروشگاه عینک فروشی
پروژه use case description سیستم فروشگاه عینک فروشی
پروژه توصیف یوزکیس های سیستم فروشگاه عینک فروشی
پروژه شرح یوزکیس های سیستم فروشگاه عینک فروشی


اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.همچنین قبل از خرید اطلاعات و شرح محصول را بخوانید

برچسب :( فروشگاه عینک فروشی ) دانلود-پروژه-سناریو-توصیف-یوزکیس-های-سیستم-فروشگاه-عینک-فروشی-سفارش پروژه -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد