دانلود سناریو پایگاه داده فروشگاه فرش فروشی


چکیده: این پروژه سناریو پایگاه داده یک فروشگاه فرش فروشی می باشد. هنگامی که می خواهند معماری یک بانک اطلاعاتی یا پایگاه داده را طراحی کنند ابتدا باید برای آن یک سناریو بانک اطلاعاتی را بنویسند. سپس از روی سناریو موجودیت ها یا Entity ها، صفات موجودیت ها یا همان attribute ها را شناسایی نمایند.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 243 مرتبه


  کد محصول: 88977

دانلود سناریو پایگاه داده فروشگاه فرش فروشی
این پروژه سناریو پایگاه داده یک فروشگاه فرش فروشی می باشد. هنگامی که می خواهند معماری یک بانک اطلاعاتی یا پایگاه داده را طراحی کنند ابتدا باید برای آن یک سناریو بانک اطلاعاتی را بنویسند. سپس از روی سناریو موجودیت ها یا Entity ها، صفات موجودیت ها یا همان attribute ها را شناسایی نمایند.
در این پروژه پس از شرح سیستم دستی یا روند بدون سیستم کسب و کار موجودیت ها شناسایی شده اند و صفات هر یک برای آن ها نوشته شده است.
سناریو پایگاه داده چیست؟
کلمه سناریو که در زبان انگلیسی بصورت Scenario نوشته می شود به معنای فیلم نامه یا فیلم نوشت می باشد.  سناریو پایگاه داده یا database Scenario به معنای فیلم نامه پایگاه داده می باشد. سناریو پایگاه داده که به آن سناریو بانک اطلاعاتی یا سناریو دیتابیس گفته می شود شرح داستان یک سیستم است که قرار است برای آن یک پایگاه داده را طراحی کنیم. هنگامی که می خواهیم برای یک سیستم برای مثال یک « فروشگاه فرش فروشی » یک پایگاه داده طراحی کنیم اولین کار نوشتن سناریو آن می باشد.
پس از دانلود چه چیزی دریافت می کنید:
پس از دانلود یک فایل ورد Word دو صفحه ای که داخل آن سناریوی پایگاه داده یک فروشگاه فرش فروشی است را دانلود می کنید. توجه کنید که دیتابیس و جداول اس کیو ال یا اکسس درون آن قرار ندارد و باید آن را بصورت جداگانه و با پرداخت هزینه مجزا از سایت دانلود نمایید.
آموزش باز نمودن
پس از دانلود فایل  و برای مشاهده و بازنمودن پروژه  باید روی آن کلیک راست کنید و گزینه Extract Here را بزنید تا یک پوشه با همین نام ساخته شود و فایل zip از حالت فشرده خارج شود. یک فایل ورد و pdf دو صفحه ای درون آن می باشد. پس ازخرید پروژه به صورت خودکار لینک دانلود فایل برای شما نمایش داده می شود.  • قیمت محصولات غیر رایگان به تومان می باشد، لطفا دقت کنید.
  • سروسافت یک وب سایت فروش فایل می باشد و فایل های آن توسط فروشنده ها بارگزاری می شود و قیمت گذاری توسط فروشنده ها معین می گردد
  • قیمت گذاری توسط فروشنده های سایت تعیین می شود و تعداد صفحات پروژه ارتباطی با قیمت ها ندارد
  • هنگام خرید در پروژه ها به تعداد صفحات، تعداد نمودار و غیره دقت کنید
  • به دلیل دانلودی بودن محصولات دانلودی امکان استرداد وجه وجود ندارد
  • معمولا نمودارهای ای آر، موردکاربرد(یوزکیس) 1 نمودار هستند و سناریوهای پایگاه داده حدودا 5 یا 6 صفحه هستند،اطلاعات دقیق هر فایل در صفحه معرفی آن قرار داده شده است
  • پس از خرید امکان دانلود فوری فایل وجود دارد
  • جهت دانلود فایل پروژه روی دکمه سبز رنگ دانلود فایل پروژه کلیک نمایید

اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.همچنین قبل از خرید اطلاعات و شرح محصول را بخوانید

برچسب :( فروشگاه فرش فروشی ) دانلود-سناریو-پایگاه-داده-فروشگاه-فرش-فروشی-سفارش پروژه -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد