دانلود سناریو پایگاه داده فروشگاه عطاری


چکیده: این پروژه سناریو پایگاه داده یک فروشگاه عطاری می باشد. هنگامی که می خواهند معماری یک بانک اطلاعاتی یا پایگاه داده را طراحی کنند ابتدا باید برای آن یک سناریو بانک اطلاعاتی را بنویسند. سپس از روی سناریو موجودیت ها یا Entity ها، صفات موجودیت ها یا همان attribute ها را شناسایی نمایند.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 57 مرتبه

  کد محصول: 88974

دانلود سناریو پایگاه داده فروشگاه عطاری
این پروژه سناریو پایگاه داده یک فروشگاه عطاری می باشد. هنگامی که می خواهند معماری یک بانک اطلاعاتی یا پایگاه داده را طراحی کنند ابتدا باید برای آن یک سناریو بانک اطلاعاتی را بنویسند. سپس از روی سناریو موجودیت ها یا Entity ها، صفات موجودیت ها یا همان attribute ها را شناسایی نمایند.
در این پروژه پس از شرح سیستم دستی یا روند بدون سیستم کسب و کار موجودیت ها شناسایی شده اند و صفات هر یک برای آن ها نوشته شده است.
سناریو پایگاه داده چیست؟
کلمه سناریو که در زبان انگلیسی بصورت Scenario نوشته می شود به معنای فیلم نامه یا فیلم نوشت می باشد.  سناریو پایگاه داده یا database Scenario به معنای فیلم نامه پایگاه داده می باشد. سناریو پایگاه داده که به آن سناریو بانک اطلاعاتی یا سناریو دیتابیس گفته می شود شرح داستان یک سیستم است که قرار است برای آن یک پایگاه داده را طراحی کنیم. هنگامی که می خواهیم برای یک سیستم برای مثال یک « فروشگاه عطاری » یک پایگاه داده طراحی کنیم اولین کار نوشتن سناریو آن می باشد.
پس از دانلود چه چیزی دریافت می کنید:
پس از دانلود یک فایل ورد Word دو صفحه ای که داخل آن سناریوی پایگاه داده یک فروشگاه عطاری است را دانلود می کنید. توجه کنید که دیتابیس و جداول اس کیو ال یا اکسس درون آن قرار ندارد و باید آن را بصورت جداگانه و با پرداخت هزینه مجزا از سایت دانلود نمایید.
آموزش باز نمودن
پس از دانلود فایل  و برای مشاهده و بازنمودن پروژه  باید روی آن کلیک راست کنید و گزینه Extract Here را بزنید تا یک پوشه با همین نام ساخته شود و فایل zip از حالت فشرده خارج شود. یک فایل ورد و pdf دو صفحه ای درون آن می باشد. پس ازخرید پروژه به صورت خودکار لینک دانلود فایل برای شما نمایش داده می شود.اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( فروشگاه عطاری ) دانلود-سناریو-پایگاه-داده-فروشگاه-عطاری-سفارش پروژه -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد