دانلود نمودار استقرار یا Deployment آموزشگاه کنکور با رشنال رز


چکیده: در این پروژه که یک نمودار استقرار آموزشگاه کنکور و با استفاده از زبان uml طراحی گردیده است، انواع دیوایس ها از جمله پرینتر،تلفن سانترال،اسکنر و غیره و انواع پروسس ها مانند کامپیوترهای سرور، کامپیوترهای محلی و غیره و انواع روش های ارتباطی هر یک رسم شده است.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 88 مرتبه

  کد محصول: 88706

دانلود نمودار استقرار یا Deployment آموزشگاه کنکور با رشنال رز
این پروژه یک نمودار استقرار یا Deployment Diagram است که با استفاده از نرم افزار Rational Rose  رسم گردیده است و  برای یک پروژه آموزشگاه کنکور می باشد.
در این پروژه  که یک نمودار استقرار آموزشگاه کنکور و با استفاده از زبان uml طراحی گردیده است، انواع دیوایس ها از جمله پرینتر،تلفن سانترال،اسکنر و غیره و  انواع پروسس ها مانند کامپیوترهای سرور، کامپیوترهای محلی و غیره و انواع روش های ارتباطی هر یک رسم شده است.
کار نمودار استقرار یا Deployment چیست؟
هدف اصلی نمودار استقرار در علم مهندسی نرم افزار نشان دادن تصویری توپولوژی اجزای فیزیکی یا سخت افزاری که در آن سیستم نرم افزاری مستقر می شود یا در آن استقرار می یابد است. بطور کلی از نمودار استقرار یا  Deployment Diagram  یا همان نمودار dd  برای توصیف استاتیک مستقر شدن سیستم نرم افزار استفاده می گردد.
کار زبان uml یا زبان مدل سازی یکپارچه برای نشان دادن و تحلیل نرم افزاری سیستم است ولی نمودار استقرار نحوه ارتباط و نحوه قرارگیری سیستم نرم افزار بین سخت افزارها را مشخص می کند.
اهداف طراحی و رسم نمودار استقرار چیست؟
هدف های طراحی و ترسیم نمودار استقرار یا نمودار دپلویمنت دیاگرام عبارت است از:
یک: نشان دادن شمای تصویری توپولوژی یا معماری سخت افزاری سیستم
دو: تشریح و توضیح دادن در مورد گره های پردازش زمان اجرا
سه: تشریح وسایل و سخت افزارهایی که برای پیاده سازی نرم افزار موردنیاز است.
در نمودار استقرار پارامترهای کارایی، مقیاس پذیری، قابلیت نگه داشت، قابلیت حمل و غیره را می تواند قابل کنترل و بررسی می شود.
پس از دانلود یک فایل با پسوند mdl که مربوط به نرم افزار رشنال رز به همراه یک فایل ورد که درون آن عکس نمودار استقرار یا دپلویمنت دیاگرام آموزشگاه  کنکور رسم شده است به شما تحویل داده می شود. بنابراین این پروژه فقط یک نمودار استقرار می باشد و سایر نمودارهای uml درون آن نمی باشد.
نام های دیگر نمودار عبارتند از:
نمودار استقرار آموزشگاه کنکور
نمودار دپلویمنت آموزشگاه کنکور
دیاگرام استقرار آموزشگاه کنکور
نمودار Deployment  آموزشگاه کنکور


محصولات مشابه:

اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( آموزشگاه کنکور ) دانلود-نمودار-استقرار-یا-Deployment-آموزشگاه-کنکور-با-رشنال-رز-سفارش پروژه -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد