دانلود نمودار یوزکیس آموزشگاه کنکور با ویژوال پارادایم


چکیده: این پروژه یک نمودار یوزکیس است که در محیط نرم افزار ویژال پارادایم یا نرم افزار visual paradigm رسم شده است دراین نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد آموزشگاه کنکور اکتورهایی مانند شخص،مدیر، کارمند ، کاربروجود دارد.در نمودار یوزکیس uml یوزکیس هایی همچون ورود، ثبت نام،معرفی مربی و غیره رسم شده است.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 111 مرتبه

  کد محصول: 78483

دانلود نمودار یوزکیس آموزشگاه کنکور با ویژوال پارادایم
این پروژه یک نمودار یوزکیس است که در محیط نرم افزار ویژال پارادایم یا نرم افزار visual paradigm رسم شده است دراین نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد آموزشگاه کنکور اکتورهایی مانند شخص،مدیر، کارمند ، کاربروجود دارد.
در نمودار یوزکیس uml یوزکیس هایی همچون ورود، ثبت نام،معرفی مربی و غیره رسم شده است.
علاوه بر این رابطه هایی مانند رابطه های generalization و Association  و رابطه های include و extend رسم شده اند.
پس از خرید یک فایل با نرم افزار ویژوال پارادایم یا visual paradigm را که با پسوند vpp می باشد را به همراه یک فایل ورد  و پی دی اف که درون آن عکس نمودار یوزکیس آموزشگاه کنکور است را می توانید دانلود کنید.
لازم به ذکر است این پروژه تنها یک نمودار یوزکیس است و شامل سایر نمودارهای یوام ال یا مهندسی نرم افزار نمی باشد.
پس از خرید لینک دانلود به صورت خودکار نمایش داده می شود.


محصولات مشابه با این محصول:

اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.همچنین قبل از خرید اطلاعات و شرح محصول را بخوانید

برچسب :( آموزشگاه کنکور ) دانلود-نمودار-یوزکیس-آموزشگاه-کنکور-با-ویژوال-پارادایم-سفارش پروژه -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد