نمودار یوزکیس فروشگاه اینترنتی عطاری با ویژوال پارادایم


چکیده: در نمودار یوزکیس uml یوزکیس هایی همچون ورود، خروج،تعریف محصول و غیره رسم شده است.علاوه بر این رابطه هایی مانند رابطه های generalization و dependency و Association و رابطه های include و extend رسم شده اند.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 41 مرتبه

  کد محصول: 78384

نمودار یوزکیس فروشگاه اینترنتی عطاری با ویژوال پارادایم
این پروژه یک نمودار یوزکیس است که در محیط نرم افزار ویژال پارادایم یا نرم افزار visual paradigm رسم شده است دراین نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد فروشگاه اینترنتی عطاری اکتورهایی مانند شخص،مدیر، کارمند، مشتری وجود دارد.
در نمودار یوزکیس uml یوزکیس هایی همچون ورود، خروج،تعریف محصول و غیره رسم شده است.
علاوه بر این رابطه هایی مانند رابطه های generalization و dependency و Association  و رابطه های include و extend رسم شده اند.
پس از خرید یک فایل با نرم افزار ویژوال پارادایم یا visual paradigm را که با پسوند vpp می باشد را به همراه یک فایل ورد  و پی دی اف که درون آن عکس نمودار یوزکیس فروشگاه اینترنتی عطاری است را می توانید دانلود کنید.
لازم به ذکر است این پروژه تنها یک نمودار یوزکیس است و شامل سایر نمودارهای یوام ال یا مهندسی نرم افزار نمی باشد.
پس از خرید لینک دانلود به صورت خودکار نمایش داده می شود.


محصولات مشابه:

اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( فروشگاه اینترنتی عطاری ) نمودار-یوزکیس-فروشگاه-اینترنتی-عطاری-با-ویژوال-پارادایم-سفارش پروژه -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد