دانلود نمودار توالی آموزشگاه کنکور در رشنال رز


چکیده: این پروژه که با استفاده از نرم افزار Rational Rose یا رشنال رز رسم گردیده است نمودار توالی یا sequence diagram یک آموزشگاه کنکور می باشد نمودار سیکونس دیاگرام sequence diagram در علم مهندسی نرم افزار یکی از نمودارهای مهندسی نرم افزار می باشد. در این نمودار سلسه کاری هر مورد کاربرد توضیح داده می شود. دیاگرام توالی یک مورد از دیاگرام Interaction یا انفعالی می‌باشد که نحوه روندهای در یک یوزکیس Use case را گام به گام نمایش می‌دهد. نمودار توالی هنگامی کاربرد دارد که تمایل داشته باشید روند منطقی یک سناریو را نشان دهید .

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 174 مرتبه

  کد محصول: 78248

دانلود نمودار توالی آموزشگاه کنکور در رشنال رز
این پروژه که با استفاده از  نرم افزار Rational Rose  یا رشنال رز رسم گردیده است نمودار توالی یا sequence diagram  یک آموزشگاه کنکور می باشد نمودار سیکونس دیاگرام sequence diagram در علم مهندسی نرم افزار یکی از نمودارهای مهندسی نرم افزار می باشد. در این نمودار سلسه کاری هر مورد کاربرد  توضیح داده می شود. دیاگرام  توالی یک مورد از دیاگرام Interaction یا انفعالی می‌باشد که نحوه روندهای در یک یوزکیس Use case را گام به گام نمایش می‌دهد. نمودار توالی هنگامی  کاربرد دارد که تمایل داشته باشید روند منطقی یک سناریو را نشان دهید .
درون این پروژه 22  نمودار توالی یا نمودار sequence  آموزشگاه کنکور رسم شده است که برخی از آنها عبارتند از:
نمودار توالی حذف دانش آموز
نمودار توالی ورود کاربر
نمودار توالی ثبت مدرس
نمودار توالی جستجوی دوره آموزشی
و غیره
بعد  از دانلود و دریافت یک فایل با پسوند mdl  که مربوط به نرم افزار رشنال رز  یا Rational Rose  به همراه یک فایل ورد و پی دی اف که داخل آن تصویر هر نمودار توالی  در یک صفحه از فایل ورد قرار داده شده است به شما تحویل داده می شود. در نتیجه این پروژه فقط مجموعه نمودارهای توالی یا sequence diagram   می باشد و سایر نمودارهای uml درون آن نمی باشد.


محصولات مشابه با این محصول:

اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.همچنین قبل از خرید اطلاعات و شرح محصول را بخوانید

برچسب :( آموزشگاه کنکور ) دانلود-نمودار-توالی-آموزشگاه-کنکور-در-رشنال-رز-سفارش پروژه -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد