دانلود نمودار اکتیویتی یا فعالیت آموزشگاه کنکور با رشنال رز


چکیده: در این پروژه 22 نمودار فعالیت یا اکتیویتی دیاگرام یک آموزشگاه کنکور از جمله نمودار فعالیت حذف دوره آموزشی،جستجوی مدرس، ثبت دانش آموز و غیره رسم شده است.پس از دانلود پروژه یک فایل با پسوند zip را دریافت می کنید که داخل آن یک فایل با پسوند mdl قرار داده شده است که مربوط به نرم افزار رشنال رس یا IBM Rational Rose است که درون آن نمودار فعالیت یا نمودارهای اکتیویتی آموزشگاه کنکور قرار داده شده است.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 75 مرتبه

  کد محصول: 78194

دانلود نمودار اکتیویتی یا فعالیت آموزشگاه کنکور با رشنال رز
در این پروژه نمودارهای اکتیویتی یا activity diagram یا نمودار اکتیویتی با نرم افزار رشنال رز  یا نرم افزار  Rational Rose یک آموزشگاه کنکور رسم شده است.
در این پروژه 22  نمودار فعالیت یا اکتیویتی دیاگرام یک آموزشگاه کنکور از جمله نمودار فعالیت حذف دوره آموزشی،جستجوی مدرس، ثبت دانش آموز و غیره رسم شده است.
پس از دانلود پروژه یک فایل با پسوند zip را دریافت می کنید که داخل آن یک فایل با پسوند mdl قرار داده شده است که مربوط به نرم افزار رشنال رس یا   IBM Rational Rose است که درون آن نمودار فعالیت یا نمودارهای اکتیویتی آموزشگاه کنکور قرار داده شده است.
همچنین یک فایل ورد وجود دارد که درون آن عکس نمودارهای اکتیویتی قرار داده شده است علاوه بر این از همین فایل ورد یک پی دی اف هم ساخته شده است که همراه پروژه قرار داده شده است.
توجه کنید در این پروژه فقط نمودارهای فعالیت یا نمودارهای اکتیویتی رسم شده است و دیگر نمودارهای مهندسی نرم افزار یا نمودارهای uml در این پروژه قرار داده نشده است.
نمودار فعالیت چیست؟نمودار فعالیت که به آن نمودار اکتیویتی یا اکتیویتی دیاگرام که در انگلیسی به صورت activity diagramنوشته می شود یکی از سری نمودارهای uml می باشد که به صورت گرافیکی گردش کار در اقدامات و فعالیت های یک سناریو را معلوم می کند نمودارهای فعالیت همچنین می توانند جریان داده بین فعالیت ها را مشخص کنند.


محصولات مشابه:

اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( آموزشگاه کنکور ) دانلود-نمودار-اکتیویتی-یا-فعالیت-آموزشگاه-کنکور-با-رشنال-رز-سفارش پروژه -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد