دانلود نمودار توالی فروشگاه اینترنتی عطاری در رشنال رز


چکیده: بعد از دانلود و دریافت یک فایل با پسوند mdl که مربوط به نرم افزار رشنال رز یا Rational Rose به همراه یک فایل ورد و پی دی اف که داخل آن تصویر هر نمودار توالی در یک صفحه از فایل ورد قرار داده شده است به شما تحویل داده می شود. در نتیجه این پروژه فقط مجموعه نمودارهای توالی یا sequence diagram می باشد و سایر نمودارهای uml درون آن نمی باشد.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 49 مرتبه

  کد محصول: 78033

دانلود نمودار توالی فروشگاه اینترنتی عطاری در رشنال رز
این پروژه که با استفاده از  نرم افزار Rational Rose  یا رشنال رز رسم گردیده است نمودار توالی یا sequence diagram  یک فروشگاه اینترنتی عطاری می باشد نمودار سیکونس دیاگرام sequence diagram در علم مهندسی نرم افزار یکی از نمودارهای مهندسی نرم افزار می باشد. در این نمودار سلسه کاری هر مورد کاربرد  توضیح داده می شود. دیاگرام  توالی یک مورد از دیاگرام Interaction یا انفعالی می‌باشد که نحوه روندهای در یک یوزکیس Use case را گام به گام نمایش می‌دهد. نمودار توالی هنگامی  کاربرد دارد که تمایل داشته باشید روند منطقی یک سناریو را نشان دهید .
درون این پروژه 22  نمودار توالی یا نمودار sequence  فروشگاه اینترنتی عطاری رسم شده است که برخی از آنها عبارتند از:
نمودار توالی حذف کالا
نمودار توالی ورود
نمودار توالی ثبت گروه
نمودار توالی جستجو کالا
و غیره
بعد  از دانلود و دریافت یک فایل با پسوند mdl  که مربوط به نرم افزار رشنال رز  یا Rational Rose  به همراه یک فایل ورد و پی دی اف که داخل آن تصویر هر نمودار توالی  در یک صفحه از فایل ورد قرار داده شده است به شما تحویل داده می شود. در نتیجه این پروژه فقط مجموعه نمودارهای توالی یا sequence diagram   می باشد و سایر نمودارهای uml درون آن نمی باشد.


محصولات مشابه:

اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( فروشگاه اینترنتی عطاری ) دانلود-نمودار-توالی-فروشگاه-اینترنتی-عطاری-در-رشنال-رز-سفارش پروژه -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد