دانلود پروژه اعداد بخش پذیر در دراپ داون با asp دات نت و سی شارپ و وب فرم


چکیده: این پروژه برنامه نویسی نوشته شده یک پروژه سورس کد آماده با Asp.net یا ای اس پی دات نت و به زبان برنامه نویسی سی شارپ یا زبان c# می باشد که در محیط نرم افزار ویژوال استدیو یا Visual Studio نوشته شده است. این پروژه با کمک یک textbox یک عدد از کاربر دریافت می کند و سپس همه اعدادی که بر آن عدد بخش پذیر هستند را در خروجی درون یک دراپ داون لیست یا DropDownList بطوریکه هر عدد بخش پذیر در یک سطر باشد را به کاربر نمایش می دهد. این پروژه در محیط وب فرم یا Web form طراحی شده است.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 253 مرتبه

  کد محصول: 77800

دانلود پروژه اعداد بخش پذیر در دراپ داون با asp دات نت و سی شارپ و وب فرم
این پروژه برنامه نویسی نوشته شده یک پروژه سورس کد آماده با Asp.net یا ای اس پی دات نت و  به زبان برنامه نویسی سی شارپ یا زبان c# می باشد که در محیط نرم افزار ویژوال استدیو یا Visual Studio  نوشته شده است. این پروژه با کمک یک textbox  یک عدد از کاربر دریافت می کند و سپس همه  اعدادی که بر آن عدد بخش پذیر هستند را در خروجی درون یک دراپ داون لیست یا DropDownList بطوریکه هر عدد بخش پذیر در یک سطر باشد را به کاربر نمایش می دهد. این پروژه در محیط وب فرم یا Web form طراحی شده است.
برای مثال اگر کاربر عدد صد را به عنوان ورودی وارد نموده و روی دکمه کلیک کند برنامه اعداد 1،2،4،5،10،20،25،50 و 100 را به عنوان خروجی درون DropDownList  چاپ می کند.
نکته: پروژه کاملا آزمایش شده و بدون هیچگونه خطایی اجرا می شود، راهنمای اجرای پروژه هم همراه سورس برنامه وجود دارد.
پس از خرید لینک دانلود بصورت خودکار برای شما نمایش داده می شود.


محصولات مشابه با این محصول:

اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.همچنین قبل از خرید اطلاعات و شرح محصول را بخوانید

برچسب :( اعداد بخش پذیر ) دانلود-پروژه-اعداد-بخش-پذیر-در-دراپ-داون-با-asp-دات-نت-و-سی-شارپ-و-وب-فرم-سفارش پروژه -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد