دانلود نمودار کلاسclass فروشگاه عطاری در پاوردیزاینر


چکیده: در این پروژه کلاس های فروشگاه عطاری مانند کالا،مشتری،گروه کالا و غیره به همراه صفات یا Attribute و متدها یا همون Operation های هر کلاس رسم شده است.همچنین روابط بین کلاس ها از جمله رابطه تعمیم یا Generalization،رابطه انجمنی یا Association ،رابطه وابستگی یا Dependency ، رابطه ترکیب یا Composition،رابطه تجمع یا Aggregation و همچنین کاردینالیتی یا همان دامنه کلاس ها مشخص شده است.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 114 مرتبه

  کد محصول: 77680

دانلود نمودار کلاسclass فروشگاه عطاری در پاوردیزاینر
این پروژه یک نمودار کلاس یا کلاس دیاگرام که در انگلیسی به صورت class diagram نوشته می شود و مربوط به فروشگاه عطاری است می باشد. در این پروژه کلاس های فروشگاه عطاری مانند کالا،مشتری،گروه کالا و غیره به همراه صفات یا Attribute و متدها یا همون Operation های هر کلاس رسم شده است.
همچنین روابط بین کلاس ها از جمله رابطه تعمیم یا Generalization،رابطه انجمنی یا Association ،رابطه وابستگی یا Dependency ، رابطه ترکیب یا Composition،رابطه تجمع یا Aggregation و همچنین کاردینالیتی یا همان دامنه کلاس ها مشخص شده است.
پس از دانلود این پروژه یک فایل با پسوند Oom تحویل داده می شود که مربوط به نرم افزار پاور دیزاینر یا SAP power Designer با یک فایل ورد و پی دی اف که درون آن عکس نمودار کلاس فروشگاه عطاری قرار داده شده است به شما تحویل داده می شود لازم به ذکر است این پروژه فقط یک نمودار Class فروشگاه عطاری است و سایر نمودارهای Uml درون آن نمی باشد.
 پس از سفارش به صورت آنی می توانید فایل را دانلود کنید.


اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( فروشگاه عطاری ) دانلود-نمودار-کلاسclass-فروشگاه-عطاری-در-پاوردیزاینر-سفارش پروژه -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد