دانلود نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد فروشگاه ام دی اف یا mdf


چکیده: در نمودار یوزکیس uml موردهایی همچون انتخاب کار، تعریف محصول، تعریف گروه، گزارش سود و زیان، گزارش فروش، گزارش محصول، خرید کالا، پیگیری سفارشات، ارسال پیام و غیره رسم شده است. ه

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 97 مرتبه

  کد محصول: 77295

دانلود نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد فروشگاه ام دی اف یا mdf
در نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد سیستم فروشگاه ام دی اف یا mdf اکتورهایی همچون شخص، کاربر، مدیر و غیره وجود دارد.
در نمودار یوزکیس uml موردهایی همچون انتخاب کار، تعریف محصول، تعریف گروه، گزارش سود و زیان، گزارش فروش، گزارش محصول، خرید کالا، پیگیری سفارشات، ارسال پیام و غیره رسم شده است.
همچنین روابطی همچون رابطه های generalization و dependency و Association  و رابطه های include و extend رسم شده اند.
پس از خرید یک فایل با نرم افزار رشنال رس یا rational rose را که با پسوند mdl می باشد را به همراه یک فایل دو صفحه ای ورد که درون آن سناریوی فروشگاه ام دی اف یا mdf و عکس نمودار یوزکیس که در آن وجود دارد به همراه فایل pdf را دانلود خواهید  کرد.
پس از خرید لینک دانلود به صورت خودکار نمایش داده می شود.


اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( فروشگاه ام دی اف یا mdf ) دانلود-نمودار-یوزکیس-یا-Use-case-مورد-کاربرد-فروشگاه-ام-دی-اف-یا-mdf-رشنال-رس-رز-مهندسی-کامپیوتر-پایگاه-داده -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد