دانلود نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد فروشگاه ام دی اف یا mdf


چکیده: پرداختی ها، وضعیت سفارش، گزارش عملکرد و غیره رسم شده است. همچنین روابطی همچون رابطه های generalization و dependency و Association و رابطه های include و extend رسم شده اند.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 99 مرتبه

  کد محصول: 77294

دانلود نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد فروشگاه ام دی اف یا mdf
در این نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد فروشگاه ام دی اف یا  mdfاکتورهایی همانند شخص، کارمند، مدیر، مشتری وجود دارد.
در نمودار یوزکیس uml موردهایی همچون ورود، خروج، ثبت هزینه، ثبت فروش، انتخاب کالا، ثبت پرداختی ها، وضعیت سفارش، گزارش عملکرد و غیره رسم شده است.
همچنین روابطی همچون رابطه های generalization و dependency و Association  و رابطه های include و extend رسم شده اند.
پس از خرید یک فایل با نرم افزار رشنال رس یا rational rose را که با پسوند mdl می باشد را به همراه یک فایل دو صفحه ای ورد که درون آن سناریوی مورد کاربرد فروشگاه ام دی اف یا mdf عکس نمودار یوزکیس که در آن وجود دارد به همراه فایل pdf را دانلود خواهید کرد.
پس از خرید لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود و می توانید دانلود کنید.


اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( فروشگاه ام دی اف ) دانلود-نمودار-یوزکیس-یا-Use-case-مورد-کاربرد-فروشگاه-ام-دی-اف-یا-mdf--رشنال-رس-خرید-فروش-مهندسی-کامپیوتر-پایگاه-داده-بانک-اطلاعاتی-چارت -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد