دانلود نمودار دی اف دی آموزشگاه کنکور سطح صفر تا دو


چکیده: در این پروژه پنج نمودار دی اف دی یا جریان داده یا (dataflow diagram) سطح صفر (context diagram) و سطح یک و سطح دو نمودار دی اف دی یا dfd آموزشگاه کنکور قرار دارد. در نمودار جریان داده سطح صفر چند Extrnal entity (موجودیت خارجی) همانند مربی،دانشجو و غیره وجود دارد، همچنین جریان داده بین موجودیت های خارجی رسم شده است.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 133 مرتبه

  کد محصول: 76042

دانلود نمودار دی اف دی  آموزشگاه کنکور سطح صفر تا دو
در این پروژه پنج نمودار دی اف دی یا جریان داده یا (dataflow diagram) سطح صفر (context diagram) و سطح یک و سطح دو  نمودار دی اف دی یا dfd  آموزشگاه کنکور قرار دارد.
در نمودار جریان داده سطح صفر چند Extrnal entity (موجودیت خارجی) همانند مربی،دانشجو و غیره وجود دارد، همچنین جریان داده بین موجودیت های خارجی رسم شده است.
همچنین در نمودار جریان داده سطح یک انباره های داده(data store) همچون فایل حضور و غیاب دانشجویان،فایل نمرات و غیره قرار دارد  و همچنین چند Extrnal entity (موجودیت خارجی) همانند دانشجو،مربی و غیره وجود دارد، و چندین فرآیند (process) مدیریت ثبت نام،مدیریت زمان بندی و غیره وجود دارد. علاوه براین نمودارهای جریان داده بین آن ها رسم شده است.
در نمودارهای سطح دو موضوع پروژه بصورت گسترده تر رسم شده و سایر نمودارهای سطح یک بسط شده اند و هر یک دارای یکسری فرآیندها و انبارهای داده می باشند.
بطور کلی در این پروژه نمودار های دی اف دی آموزشگاه کنکور بصورت زیر قرار دارد:
یک نمودار کانتکس دیاگرام یا نمودار سطح صفر آموزشگاه کنکور
یک نمودار دی اف دی سطح یک  آموزشگاه کنکور
سه نمودار دی اف دی سطح دو  آموزشگاه کنکور
پس از خرید یک فایل با نرم افزار پاور دیزاینر یا power designer را که با پسوند bpm می باشد را به همراه یک فایل ورد که درون آن عکس نمودارهای جریان داده یا دی اف دی سطح صفر تا  دو  وجود دارد به همراه فایل pdf را دانلود خواهید کرد.
بنابراین اگر نرم افزار پاور دیزاینر را هم نداشته باشید می توانید از روی تصاویر فایل ورد آن ها را روی کاغذ رسم کنید.
پس از خرید لینک دانلود به صورت خودکار نمایش داده می شود.


محصولات مشابه:

اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( آموزشگاه کنکور ) دانلود-نمودار-دی-اف-دی--آموزشگاه-کنکور-سطح-صفر-تا-دو-سفارش پروژه -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد