دانلود پروژه اکسس رزرو هتل آپارتمان با ریپورت و فرم ها


چکیده: در این پروژه یک فایل اکسس یا access با استفاده از نرم افزار ms access که مربوط به رزرو هتل آپارتمان می باشد درست شده است. در بخش های کلی پروژه رزرو هتل آپارتمان:فایل ورد سناریو و تصویر های ساختار جداول و عکس ارتباطات پروژه،ساخت جداول شامل کارمند،مشتری،رزرو،اتاق،ملک و غیره،جداول پروژه به ورود داده های آزمایشی داخل آنها،ارتباطات بین جداول(شامل یک به چند)،ایجاد 15 کوری یا پرس و جو،ساخت بیش از 5 فرم یا form ورود اطلاعات در محیط اکسس،ساخت 10 گزارش یا ریپورتreport ،فرم جستجو با قابلیت جستجو با استفاده کد کاربری.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 99 مرتبه

  کد محصول: 75852

دانلود پروژه اکسس رزرو هتل آپارتمان با ریپورت و فرم ها
در این پروژه یک فایل اکسس یا access با استفاده از نرم افزار ms access که مربوط به رزرو هتل آپارتمان می باشد درست شده است. در این پروژه ابتدا جداول یا همان تیبل های بانک اطلاعاتی یا پایگاه داده ایجاد شده اند و سپس روابط یا ارتباطات بین جداول ساخته شده اند. پس از اینکار کلیه فرم های و گزارشات یا همان ریپورت ها ساخته شده است. بعلاوه در این پروژه در یک فایل ورد عکس و طراحی تمامی جداول و ساختار جداول درست شده است. در این پروژه اطلاعات آزمایشی هم درون جداول قرار داده شده است.
همچنین در فایل این سناریوی پروژه مطرح می شود.
بخش های کلی پروژه رزرو هتل آپارتمان
فایل ورد سناریو و تصویر های ساختار جداول و عکس ارتباطات پروژه
ساخت جداول شامل کارمند،مشتری،رزرو،اتاق،ملک و غیره
جداول پروژه به ورود داده های آزمایشی داخل آنها
ارتباطات بین جداول(شامل یک به چند)
ایجاد 15 کوری یا پرس و جو
ساخت بیش از 5 فرم یا form ورود اطلاعات در محیط اکسس
ساخت 10 گزارش یا ریپورتreport
فرم جستجو با قابلیت جستجو با استفاده کد کاربری
قرار دادن دکمه در فرم برای حذف یک کاربر
قرار دادن دکمه جهت چاپ فرم لیست کاربران
قراردادن دکمه نمایش همه اطلاعات کاربران در فرم
قرار دادن دکمه افزودن رکورد جدید با کاربر جدید در فرم جستجو
ساخت فرم صفحه اصلی به همراه دکمه خروج و اتصال فرم ها به گزارشات به آن
پس از خرید این محصول می توانید یک فایل زیپ که شامل یک فایل ورد حدودا 15 صفحه ای (شامل مستندات) و یک فایل اکسس را بصورت آنی آن را دانلود کنید. این پروژه یک نرم افزار تجاری نمی باشد و تنها جهت هدف آموزشی و تمرینی دارد.


اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( رزرو هتل آپارتمان ) دانلود-پروژه-اکسس-رزرو-هتل-آپارتمان-با-ریپورت-و-فرم-ها - سفارش پروژه -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد