دانلود پروژه اچ تی ام ال html به همراه زبان css سایت بانک تجارت


چکیده: دانلود پروژه اچ تی ام ال (html) به همراه زبان css به صورت استایل دهی داخلی (internal) سایت بانک تجارت در این پروژه وب یک پروژه اچ تی ام ال اینترنتی است، که به ایجاد یک سایت با

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 94 مرتبه

  کد محصول: 75745

دانلود پروژه اچ تی ام ال html به همراه زبان css سایت بانک تجارت

دانلود پروژه اچ تی ام ال (html) به همراه زبان css به صورت استایل دهی داخلی (internal) سایت بانک تجارت در این پروژه وب یک پروژه اچ تی ام ال  اینترنتی است، که به ایجاد یک سایت بانک تجارت پرداخته شده است.

در این پروژه از زبان های html و css استفاده شده است این پروژه دارای پایگاه داده نمی باشد. همچنین این پروژه فقط یک پروژه تمرینی و جهت آزمایش می باشد و پروژه تجاری نمی باشد.

وقتی صفحه اول پروژه را باز میکنید در ابتدا با هِدر (heder) به چشم میخورد که حاوی لینک صفحه اصلی نیز می باشد، در ادامه چند منو لینک دار را در ابتدای صفحه مشاهده خواهید کرد که به ترتیب شامل: صفحه اصلی، عضویت، ورود به سایت، گالری تصاویر، درباره ما و تماس با ما، به صورت افقی و لینک شده هستند.

در صفحه اصلی با استفاده از div ها و به کار گیری از زبان css طراحی چشم نوازی شکل گرفته است.

صفحاتی که در این پروژه html وجود دارد به شرح زیر عبارتند از:

1) صفحه اصلی

2) عضویت

3) ورود

4) گالری تصاویر

5) درباره ما

6) تماس با ما

و غیره ...

نکته: پس از دانلود فایل فشرده ، بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه extract here را کلیک نمایید،

پس از این کار یک پوشه با همین نام ایجاد میشود که شامل فایل های پروژه می باشد.

جهت اجرای به روی فایل indext.html کلیک کنید تا صفحه اصلی سایت بانک تجارت برای شما ظاهر شود.

پس از خرید پروژه به صورت خودکار لینک دانلود فایل برای شما نمایش داده میشود . این فایل شامل یک پوشه میباشد که تمامی فایل های html درون آن میباشد.پس از خرید یک فایل زیپ با پسوند html یا اچ تی ام ال و یک فایل Notepad که حاوی سورس کدها می باشد قرار داده شد است.

این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود.

لازم به ذکر است پروژه فقط با زبانhtml یا اچ تی ام ال طراحی شده و دارای هیچ گونه پایگاه داده و زبان برنامه نویسی دیگری نمی باشد و این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود.

 

 

 


اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( بانک تجارت ) دانلود-پروژه-اچ-تی-ام-ال-html-به-همراه-زبان-css-سایت-بانک-تجارت-خرید-فروش-پروژه-دانشجویی-رشته-مهندسی-کامپیوتر-پایگاه-داده-سی-اس-اس-وب- -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد