دانلود پروژه تبدیل مبنای ده به مبنای هشت در اندروید استودیو و جاوا


چکیده: این پروژه یک سورس کد برای نرم افزار اندرویدی است که با استفاده از محیط اندروید استدیو یا Android Studio و زبان برنامه نویسی جاوا یا java طراحی و برنامه نویسی شده است که عدد مبنای ده (دسیمال) را به مبنای هشت (اوکتال) تبدیل می کند. پس از اینکه کاربر برنامه را اجرا کرد از او درخواست می شود که یک عدد بر مبنای ده(دسیمال یا decimal) را وارد کند پس از اینکار برنامه معادل مبنای هشت (اوکتال یا octal) آن را نمایش می دهد.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 66 مرتبه

  کد محصول: 75742

دانلود پروژه تبدیل مبنای ده به مبنای هشت در اندروید استودیو و جاوا
این پروژه یک سورس کد برای نرم افزار اندرویدی است که با استفاده از محیط اندروید استدیو یا Android Studio و زبان برنامه نویسی جاوا یا java طراحی و برنامه نویسی شده است که عدد مبنای ده (دسیمال) را به مبنای هشت (اوکتال) تبدیل می کند.   پس از اینکه کاربر برنامه را اجرا کرد از او درخواست می شود که یک عدد بر مبنای ده(دسیمال یا decimal) را وارد کند پس  از اینکار برنامه معادل مبنای هشت (اوکتال یا octal) آن را نمایش می دهد.
برای مثال اگر کاربر در جواب سوال پروژه عدد 8 را بر مبنای ده دهی وارد کند برنامه نوشته شده به زبان جاوا معادل آن را به مبنای هشت هشتی(اوکتال) با عدد 10 در خروجی و بر روی صفحه مانیتور چاپ می کند.
پس از دانلود این پروژه یک فایل zip به شما داده می شود که درون آن فایل های سورس برنامه نویسی شده با زبان جاوا وجود دارد که با برنامه اندروید استودیو قابل باز شدن می باشد.
این سورس کد کاملا آزمایش شده و بدون خطا اجرا می شود. همچنین « آموزش بازکردن سورس کدهای اندروید استودیو » را از منوی بالای همین سایت گزینه «دانلود» می توانید مشاهده نمایید.


اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( تبدیل مبنای ده به مبنای هشت ) دانلود-پروژه-تبدیل-مبنای-ده-به-مبنای-هشت-در-اندروید-استودیو-و-جاوا - سفارش پروژه -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد