دانلود پروژه اکسس access آموزشگاه کنکور با ریپورت و فرم ها


چکیده: این پروژه یک نرم افزار تجاری نمی باشد و تنها جهت اهداف آموزشی و تمرینی است.پس از اینکار کلیه فرم های و گزارشات یا همان ریپورت ها ساخته شده است. بعلاوه در این پروژه در یک فایل ورد عکس و طراحی تمامی جداول و ساختار جداول درست شده است. در این پروژه اطلاعات آزمایشی هم درون جداول قرار داده شده است. در این پروژه یک فایل اکسس یا access با استفاده از نرم افزار ms access که مربوط به آموزشگاه کنکور می باشد درست شده است.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 222 مرتبه

  کد محصول: 75556

دانلود پروژه اکسس access آموزشگاه کنکور با ریپورت و فرم ها
در این پروژه یک فایل اکسس یا access با استفاده از نرم افزار ms access که مربوط به آموزشگاه کنکور می باشد درست شده است. در این پروژه ابتدا جداول یا همان تیبل های بانک اطلاعاتی یا پایگاه داده ایجاد شده اند و سپس روابط یا ارتباطات بین جداول ساخته شده اند. پس از اینکار کلیه فرم های و گزارشات یا همان ریپورت ها ساخته شده است. بعلاوه در این پروژه در یک فایل ورد عکس و طراحی تمامی جداول و ساختار جداول درست شده است. در این پروژه اطلاعات آزمایشی هم درون جداول قرار داده شده است.
همچنین در فایل این سناریوی پروژه مطرح می شود.
بخش های کلی پروژه آموزشگاه کنکور
فایل ورد سناریو و تصویر های ساختار جداول و عکس ارتباطات پروژه
ساخت جداول شامل نمره،حضور و غیاب،ثبت نام،مدرس، دانش آموز و غیره
جداول پروژه به ورود داده های آزمایشی داخل آنها
ارتباطات بین جداول(شامل یک به چند)
ایجاد 15 کوری یا پرس و جو
ساخت بیش از 9 فرم یا form ورود اطلاعات در محیط اکسس
ساخت 10 گزارش یا ریپورتreport
فرم جستجو با قابلیت جستجو با استفاده کد کاربری
قرار دادن دکمه در فرم برای حذف یک کاربر
قرار دادن دکمه جهت چاپ فرم لیست کاربران
قراردادن دکمه نمایش همه اطلاعات کاربران در فرم
قرار دادن دکمه افزودن رکورد جدید با کاربر جدید در فرم جستجو
ساخت فرم صفحه اصلی به همراه دکمه خروج و اتصال فرم ها به گزارشات به آن
پس از خرید این محصول می توانید یک فایل زیپ که شامل یک فایل ورد و پی دی اف حدودا 15 صفحه ای (شامل مستندات) و یک فایل اکسس را بصورت آنی آن را دانلود کنید. این پروژه یک نرم افزار تجاری نمی باشد و تنها جهت اهداف آموزشی و تمرینی است.


محصولات مشابه:

اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( آموزشگاه کنکور ) دانلود-پروژه-اکسس-access-آموزشگاه-کنکور-با-ریپورت-و-فرم-ها - سفارش پروژه -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد