دانلود پروژه مهندسی نرم افزار فروشگاه اینترنتی خرازی با اینترپرایز آرشیتکت


چکیده: بعد از دانلود یک فایل با پسوند eapx که مربوط به نرم افزار اینترپرایز آرشیتکت یا Enterprise Architect به همراه یک فایل ورد و پی دی اف که درون آن تمام موارد ذکر شده قرار داده شده است به شما تحویل داده می شود. فایل ورد به صورت فهرست بندی شده و مرتب می باشد. این پروژه یک پروژه مهندسی نرم افزار فروشگاه اینترنتی خرازی می باشد. این پروژه با استفاده از نرم افزار اینترپرایز آرشیتکت یا نرم افزار Enterprise Architect طراحی شده است.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 117 مرتبه

  کد محصول: 75533

دانلود پروژه مهندسی نرم افزار فروشگاه اینترنتی خرازی با اینترپرایز آرشیتکت
این پروژه یک پروژه مهندسی نرم افزار فروشگاه اینترنتی خرازی می باشد. این پروژه با استفاده از نرم افزار اینترپرایز آرشیتکت یا نرم افزار Enterprise Architect طراحی شده است.
در این پروژه نمودارهای مهندسی نرم افزار با استفاده از زبان مدل سازی یکپارچه یا زبان یو ام ال یا زبان  uml که مخفف عبارت Unified Modeling Language می باشد طراحی شده است زبان یو ام ال یک زبان مدلسازی همه منطوره یا استاندارد در حوزه علم مهندسی نرم افزار می باشد این زبان توسط گروه مدیریت شی که در انگلیسی به صورت Object Management Groupنوشته می شود طراحی شده است.
در این پروژه در ابتدا در یک فایل ورد سناریوی پروژه، نمودار یوزکیس دیاگرام یا usecase diagram توصیف سیستم فروشگاه اینترنتی خرازی ، ویژگی های کیفی سیستم فروشگاه اینترنتی خرازی ،نمودار سیستم فروشگاه اینترنتی خرازی ، بخش های نرم افزاری مورد نیاز فروشگاه اینترنتی خرازی ، فرآیند توسعه نرم افزار فروشگاه اینترنتی خرازی ،کاربران و ذی نفعان سیستم فروشگاه اینترنتی خرازی،مدل فرآیند توسعه فروشگاه اینترنتی خرازی ،توصیف نیازمندی های عملیاتی، نیازمندی های عملیاتی ضروری یا Essential requirements » و « نیازمندی های عملیاتی مطلوب یا Desirable requirements »، « نیازمندی های اختیاری یا Optional requirements »، توصیف یوزکیس ها (description diagram) بصورت جدول،نمودار مدل دامنه یا domain model ، نمودار دامنه سطح اول یا first level domain chart سیستم یوزکیس یا usecase system ، یوزکیس دیاگرام یا نمودار یوزکیس یا usecase diagram ، دیاگرام توصیف یا نمودار توصیف یا description diagram ، نمودارهای نمودار پایداری یا robustness diagram نمودارهای توالی یا سکونس دیاگرام یا sequence diagram ، نمودار کلاس یا class diagram ، نمودار فعالیت یا activity diagram  قرار داده شده است.
جداول دیاگرام توصیف یا description diagram حدود 10 مورد می باشد که در هر یک از آنها بازیگران،شروط،عملیات اصلی، عملیات جایگزینی نوشته شده است.
نمودار پایداری یا robustness diagram حدودا 14 مورد می باشد. نمودار robustness   دیاگرام در علم مهندسی نرم افزار یکی از نمودارهای مهندسی نرم افزار می باشد. در این نمودار سلسه کار برخی  از اکتورها   توضیح داده می شود. نمودار robustness با نام های دیگری همچون نمودار پایداری، نمودار استقامت، نموار خوشفکری، نمودار مقاومت، نمودار استحکام هم گاهی گفته می شود. برخی ازنمودار ها عبارتند از: نمودار robustness ورود حساب کاربری،نمودار robustness ثبت نام،نمودار robustness ورود پنل مدیریت،نمودار robustness خرید کالا و غیره.
نمودارهای sequence diagram یا نمودارهای توالی حدودا 15 مورد می باشد. سیکونس دیاگرام sequence diagram در علم مهندسی نرم افزار یکی از نمودارهای مهندسی نرم افزار می باشد. در این نمودار سلسه کاری هر مورد کاربرد  توضیح داده می شود. دیاگرام  توالی یک مورد از دیاگرام Interaction یا انفعالی می‌باشد که نحوه روندهای در یک یوزکیس Use case را گام به گام نمایش می‌دهد. نمودار توالی هنگامی  کاربرد دارد که تمایل داشته باشید روند منطقی یک سناریو را نشان دهید. برخی از نمودارها عبارتند از: نمودار توالی حذف کالا،نمودار توالی ثبت نام،نمودار توالی ثبت امتیاز،نمودار توالی جستجو کالا،نمودار توالی نمایش سبد خرید،نمودار توالی افزایش موجودی کالاو غیره.
نمودارهای فعالیت یا activity diagram هم حدودا 10 مورد می باشد. در این پروژه برخی از نمودارها عبارتند از: نمودار فعالیت ارسال نظر، نمودار فعالیت حذف محصول، نمودار فعالیت ثبت نام، نمودار فعالیت ثبت محصول، نمودار فعالیت نمایش گروه محصولات و غیره رسم شده است.
بعد از دانلود یک فایل با پسوند eapx که مربوط به نرم افزار اینترپرایز آرشیتکت  یا Enterprise Architect به همراه یک فایل ورد و پی دی اف که درون آن تمام موارد ذکر شده قرار داده شده است به شما تحویل داده می شود.  فایل ورد به صورت فهرست بندی شده و مرتب می باشد.


محصولات مشابه:

اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( فروشگاه اینترنتی خرازی ) دانلود-پروژه-مهندسی-نرم-افزار-فروشگاه-اینترنتی-خرازی-با-اینترپرایز-آرشیتکت - سفارش پروژه -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد