دانلود نمودار اکتیویتی یا فعالیت فروشگاه اینترنتی خرازی با اینترپرایز آرشیتکت


چکیده: در این پروژه نمودارهای اکتیویتی یا activity diagram یا نمودار اکتیویتی با نرم افزار اینترپرایز آرشیتکت یا نرم افزار Enterprise Architectیک فروشگاه اینترنتی خرازی رسم شده است. در این پروژه 10 نمودار فعالیت یک فروشگاه اینترنتی خرازی از جمله نمودار فعالیت ارسال نظر، نمودار فعالیت حذف محصول، نمودار فعالیت ثبت نام، نمودار فعالیت ثبت محصول، نمودار فعالیت نمایش گروه محصولات و غیره رسم شده است.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 87 مرتبه

  کد محصول: 75528

دانلود نمودار اکتیویتی یا فعالیت فروشگاه اینترنتی خرازی با اینترپرایز آرشیتکت
در این پروژه نمودارهای اکتیویتی یا activity diagram یا نمودار اکتیویتی با نرم افزار اینترپرایز آرشیتکت یا نرم افزار  Enterprise Architectیک فروشگاه اینترنتی خرازی رسم شده است.
در این پروژه 10 نمودار فعالیت یک فروشگاه اینترنتی خرازی از جمله نمودار فعالیت ارسال نظر، نمودار فعالیت حذف محصول، نمودار فعالیت ثبت نام، نمودار فعالیت ثبت محصول، نمودار فعالیت نمایش گروه محصولات و غیره رسم شده است.
پس از دانلود پروژه یک فایل با پسوند zip را دریافت می کنید که داخل آن یک فایل با پسوند eapx قرار داده شده است که مربوط به نرم افزار اینترپرایز آرشیتکت است که درون آن نمودار فعالیت یا نمودارهای اکتیویتی فروشگاه اینترنتی خرازی قرار داده شده است.
همچنین یک فایل ورد وجود دارد که درون آن عکس نمودارهای اکتیویتی قرار داده شده است علاوه بر این از همین فایل ورد یک پی دی اف هم ساخته شده است که 11 صفحه می باشد که همراه پروژه قرار داده شده است.
توجه کنید در این پروژه فقط نمودارهای فعالیت یا نمودارهای اکتیویتی رسم شده است و دیگر نمودارهای مهندسی نرم افزار در این پروژه قرار داده نشده است.
نمودار فعالیت چیست؟نمودار فعالیت که به آن نمودار اکتیویتی یا اکتیویتی دیاگرام که در انگلیسی به صورت activity diagramنوشته می شود یکی از سری نمودارهای uml می باشد که به صورت گرافیکی گردش کار در اقدامات و فعالیت های یک سناریو را معلوم می کند نمودارهای فعالیت همچنین می توانند جریان داده بین فعالیت ها را مشخص کنند.


محصولات مشابه:

اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( فروشگاه اینترنتی خرازی ) دانلود-نمودار-اکتیویتی-یا-فعالیت-فروشگاه-اینترنتی-خرازی-با-اینترپرایز-آرشیتکت - سفارش پروژه -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد