دانلود پروژه باز کردن برنامه نقاشی یا paint ویندوز با نرم افزار پاورپوینت


چکیده: در این پروژه که با استفاده از نرم افزار پاورپوینت یا power point درست شده است یک مستطیل با استفاده از shape بر روی صفحه همانند یک دکمه رسم شده است که با کلیک روی آن برنامه نقاشی در پاور پوینت اجرا می شود.همچنین یک فایل ورد به صورت جداگانه وجود دارد که در آن آموزش این کار در دو صفحه قرار داده شده است.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 53 مرتبه

  کد محصول: 75472

دانلود پروژه باز کردن برنامه نقاشی یا paint  ویندوز با نرم افزار پاورپوینت
در این پروژه که با استفاده از نرم افزار پاورپوینت یا power point   درست شده است یک مستطیل با استفاده از shape بر روی صفحه همانند یک دکمه رسم شده است که با کلیک روی آن برنامه نقاشی در پاور پوینت اجرا می شود.همچنین یک فایل ورد به صورت جداگانه وجود دارد که در آن آموزش این کار در دو صفحه قرار داده شده است.
پس از دانلود یک فایل زیپ را دانلود می کنید که درون آن یک فایل با پسوند pptx وجود دارد که فایل pptx با استفاده از نرم افزار پاورپوینت اجرا می شود و یک فایل ورد  و پی دی اف در حد دو صفحه جهت آموزش ساخت در اختیار شما قرار داده می شود.
پس از خرید لینک دانلود پروژه به صورت خودکار نمایش داده می شود.


اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( باز کردن برنامه نقاشی یا paint ویندوز ) دانلود-پروژه-باز-کردن-برنامه-نقاشی-یا-paint--ویندوز-با-نرم-افزار-پاورپوینت - سفارش پروژه -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد