دانلود پروژه ساخت فرم رزرو بلیط سینما با html یا اچ تی ام ال


چکیده: عنوان فرم رزرو بلیط سینما وجود دارد . یک کادر برای درج نام ، نام خانوادگی، تلفن همراه قرار داده شده است . همچنین یک کادر با لیست کشویی برای انتخاب سانس، سالن و تعداد بلیط خرید

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 195 مرتبه

  کد محصول: 75430

دانلود پروژه ساخت فرم رزرو بلیط سینما با html یا اچ تی ام ال
در این پروژه یک فرم رزرو بلیط سینما با استفاده از زبان html یا  اچ تی ام ال ساخته شده است پس از باز کردن پروژه یک عنوان فرم رزرو بلیط سینما وجود دارد .
یک کادر برای درج نام ، نام خانوادگی، تلفن همراه قرار داده شده است . همچنین یک کادر با لیست کشویی برای انتخاب سانس، سالن و تعداد بلیط خریداری شده در نظر گرفته شده است.
برای کادر سانس به صورت پیش فرض ساعت 4عصر، 8 شب و 10 صبح مد نظر گرفته شده است.
برای سالن به صورت پیش فرص سالن شماره یک ، دو و سه در این فرم طراحی شده است.
مبلغ بلیط به صورت فرضی در نظر گرفته شده و در پایان یک کادر برای درج کد تخفیف برای مشتریان بلیط سینما قرار داده شده است. و یک دکه برای رزرو بلیط قرار داده شده است.
پس از خرید یک فایل زیپ با پسوند html یا اچ تی ام ال و یک فایل Notepad که حاوی سورس کدها می باشد قرار داده شد است.
این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود.
لازم به ذکر است پروژه فقط با زبانhtml یا اچ تی ام ال طراحی شده و دارای هیچ گونه پایگاه داده و زبان برنامه نویسی دیگری نمی باشد و این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود.
اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( رزرو بلیط سینما ) دانلود-پروژه-ساخت-فرم-رزرو-بلیط-سینما-با-html-یا-اچ-تی-ام-ال-خرید-فروش-اچ-تی-ام-ال-درس-کلاس-پروژه-دانشجویی -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد