دانلود پروژه ساخت فرم درخواست وام با html یا اچ تی ام ال


چکیده: در فرم درخواست وام کادرهایی برای درج نام و نام خانوادگی قرار داده شده است .همچنین رادیو باتن برای انتخاب جنسیت کاربر طراحی شده است. در این فرم یک کادر و لیست کشویی برای انتخاب

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 136 مرتبه

  کد محصول: 75410

دانلود پروژه ساخت فرم درخواست وام با html یا اچ تی ام ال
در این پروژه یک فرم درخواست وام با استفاده از زبان html یا  اچ تی ام ال ساخته شده است پس از باز کردن پروژه یک متن باعنوان درخواست وام وجود دارد.
در فرم درخواست وام کادرهایی برای درج نام و نام خانوادگی قرار داده شده است .همچنین رادیو باتن برای انتخاب جنسیت کاربر طراحی شده است.
در این فرم یک کادر و لیست کشویی برای انتخاب تهسیلات در نظر گرفته شده است و میزان تحصیلات که به صورت پیش فرض قرار گرفته شده است عبارتند از مبلغ : 10 میلیون، 30 میلیون ، 50 میلیون که کاربر می تواند مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کند.
در فرم درخواست وام همچنین کادرهایی برای درج تلفن، تلفن همراه، آدرس، کد پستی در نظر گرفته شده است و همچنین یک دکمه برای درخواست وام در نظر گرفته شده است.
پس از خرید یک فایل زیپ با پسوند html یا اچ تی ام ال و یک فایل Notepad که حاوی سورس کدها می باشد قرار داده شد است.
این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود
لازم به ذکر است پروژه فقط با زبانhtml یا اچ تی ام ال طراحی شده و دارای هیچ گونه پایگاه داده و زبان برنامه نویسی دیگری نمی باشد و این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود.
اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( فرم درخواست وام ) دانلود-پروژه-ساخت-فرم-درخواست-وام-با-html-یا-اچ-تی-ام-ال-خرید-فروش-سورس-کد-کد-نویسی-برنامه-نویسی-رشته-کامپیوتر-پروژه-دانشجویی-رشته-مهندسی-کامپیوتر -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد