دانلود پروژه ساخت فرم رزرو بلیط اتوبوس با html یا اچ تی ام ال


چکیده: فرم رزرو بلیط اتوبوس با استفاده از زبان html یا اچ تی ام ال ساخته شده است پس از باز کردن پروژه یک عنوان فرم رزرو بلیط اتوبوس وجود دارد . در این پروژه از تگ استایل در فرم فرم

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 254 مرتبه

  کد محصول: 75377

دانلود پروژه ساخت فرم رزرو بلیط اتوبوس با html یا اچ تی ام ال
در این پروژه یک فرم رزرو بلیط اتوبوس با استفاده از زبان html یا  اچ تی ام ال ساخته شده است پس از باز کردن پروژه یک عنوان فرم رزرو بلیط اتوبوس وجود دارد .
در این پروژه از تگ استایل در فرم فرم رزرو بلیط اتوبوس استفاده شده است. در این فرم یک کادر برای درج نام ، نام خانوادگی، کد ملی، تلفن تماس طراحی شده است.
و فرم های کشویی برای انتخاب مبدا و مقصد در نظر گرفته شده است مبدا به صورت پیش فرض گزینه های تهران، اصفهان، شهرکرد، اهواز قرار گرفته شده است.
یک کادر برای درج تعداد مسافرین در نظر گرفته شده است و یک لیست کشویی برای انتخاب شماره صندلی در نظر گرفته شده است.
و در انتهای فرم یک دکمه با عنوان رزرو بلیط و پاک کردن فرم در نظر گرفته شده است.
پس از خرید یک فایل زیپ با پسوند html یا اچ تی ام ال و یک فایل Notepad که حاوی سورس کدها می باشد قرار داده شد است.
این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود
لازم به ذکر است پروژه فقط با زبانhtml یا اچ تی ام ال طراحی شده و دارای هیچ گونه پایگاه داده و زبان برنامه نویسی دیگری نمی باشد و این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود.
اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( فرم رزرو بلیط اتوبوس ) دانلود-پروژه-ساخت-فرم-رزرو-بلیط-اتوبوس-با-html-یا-اچ-تی-ام-ال-خرید-فروش-سورس-کد-سورسکد-برنامه-نویسی-کد-نویسی-پروژه-دانشجویی-مهندسی-کامپیوتر -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد