دانلود پروژه ساخت فرم درخواست نمایندگی با html یا اچ تی ام ال


چکیده: در این فرم یک کادر برای درج سوابق و علاقه مندی های کاربر در نظر گرفته شده است. و در قسمت انتهایی فرم از کاربر یک سوال با عنوان تاکنون نماینده شرکتی بوده اید؟ پرسیده می شود و کا

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 150 مرتبه

  کد محصول: 75371

دانلود پروژه ساخت فرم درخواست نمایندگی با html یا اچ تی ام ال
در این پروژه یک فرم درخواست نمایندگی با استفاده از زبان html یا  اچ تی ام ال ساخته شده است پس از باز کردن پروژه یک عنوان فرم درخواست نمایندگی وجود دارد .
در این پروژه از تگ استایل در فرم درخواست نمایندگی استفاده شده است. در این فرم یک کادر برای درج نام ، نام خانوادگی، تلفن، تلفن همراه، آدرس طراحی شده است.
و فرم های کشویی برای انتخاب استان با استان های پیش فرض شامل چهار محال بختیاری، تهران، خوزستان، سیستان و بلوچستان قرار داده شده است. همچنین یک لیست کشویی برای انتخاب شهر با پیش فرض سیستم شامل شهرکرد، شهریار، دزفول، ایرانشهر برای انتخاب کاربر در نظر گرفته شده است.
کادر دیگری برای انتخاب جنسیت زن و مرد و کادر تحصیلات با پیش فرض مقاطع فوق لیسانس، لیسانس، فوق دیپلم و دیپلم طراحی شده تا کاربر مقطع تحصیلات خود را انتخاب نماید.
در این فرم یک کادر برای درج سوابق و علاقه مندی های کاربر در نظر گرفته شده است. و در قسمت انتهایی فرم از کاربر یک سوال با عنوان تاکنون نماینده شرکتی بوده اید؟ پرسیده می شود و کاربر موظف است روی گزینه بله یا خیر کلیک نماید و در پایان کار بر روی دکمه درخواست را کلیک کند.
پس از خرید یک فایل زیپ با پسوند html یا اچ تی ام ال و یک فایل Notepad که حاوی سورس کدها می باشد قرار داده شد است.
این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود
لازم به ذکر است پروژه فقط با زبانhtml یا اچ تی ام ال طراحی شده و دارای هیچ گونه پایگاه داده و زبان برنامه نویسی دیگری نمی باشد و این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود.
اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( فرم درخواست نمایندگی ) دانلود-پروژه-ساخت-فرم-درخواست-نمایندگی-با-html-یا-اچ-تی-ام-ال-خرید-فروش-سورس-کد-سورسکد-پروژه-دانشجویی-برنامه-نویسی-کد-نویسی-تگ-دانلود-رشته-مهندسی-کامپیوتر -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد