دانلود پروژه نمودار سیستم فروشگاه اینترنتی خرازی در نرم افزار Enterprise Architect


چکیده: پس از دانلود این پروژه یک فایل zip را دانلود می کنید که درون آن یک فایل با پسوند eapx قرار داده شده است که مربوط به نرم افزار اینترپرایز آرشیتکت است که درون آن نمودار سیستم فروشگاه اینترنتی خرازی قرار داده شده است. همچنین در یک فایل ورد توصیف سیستم فروشگاه اینترنتی خرازی و عکس نمودار سیستم فروشگاه اینترنتی خرازی قرار داده شده است. نمودار سیستم یکی از چندین نمودارهای مهندسی نرم افزار می باشد.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 176 مرتبه

  کد محصول: 75336

دانلود پروژه نمودار سیستم فروشگاه اینترنتی خرازی در نرم افزار Enterprise Architect
در این پروژه که با استفاده از نرم افزار Enterprise Architect می باشد نمودار سیستم فروشگاه اینترنتی خرازی رسم شده است. همچنین در یک فایل ورد توصیف سیستم فروشگاه اینترنتی خرازی و عکس نمودار سیستم فروشگاه اینترنتی خرازی قرار داده شده است. نمودار سیستم یکی از چندین نمودارهای مهندسی نرم افزار می باشد.
توجه کنید در این پروژه فقط نمودار سیستم فروشگاه اینترنتی خرازی قرار دارد و سایر نمودارهای مهندسی نرم افزار درون آن قرار داده نشده است.
پس از دانلود این پروژه یک فایل zip را دانلود می کنید که درون آن یک فایل با پسوند eapx قرار داده شده است که مربوط به نرم افزار اینترپرایز آرشیتکت است که درون آن نمودار سیستم فروشگاه اینترنتی خرازی قرار داده شده است. همچنین یک فایل ورد و پی دی اف درون آن قرار دارد که درون آن عکس نمودار سیستم و متن توصیف سیستم و بخش های سیستم فروشگاه اینترنتی خرازی قرار داده شده است.


محصولات مشابه:

اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( فروشگاه اینترنتی خرازی ) دانلود-پروژه-نمودار-سیستم-فروشگاه-اینترنتی-خرازی-در-نرم-افزار-Enterprise-Architect -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد