دانلود پروژه ساخت فرم جستجوی گوگل با html یا اچ تی ام ال


چکیده: پروژه تصویر لوگو گوگل در فرم قرار گرفته شده است. و در قسمت پایین تکست باکس برای موتور جستجوی گوگل و دکمه جستجو قرار داده شده است. پس از خرید یک فایل زیپ با پسوند html یا اچ ت

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 136 مرتبه

  کد محصول: 75313

دانلود پروژه ساخت فرم جستجوی گوگل با html یا اچ تی ام ال
در این پروژه یک فرم جستجوی گوگل استفاده از زبان html یا  اچ تی ام ال ساخته شده است پس از باز کردن پروژه تصویر لوگو گوگل در فرم قرار گرفته شده است.
و در قسمت پایین تکست باکس برای موتور جستجوی گوگل و دکمه جستجو قرار داده شده است.
پس از خرید یک فایل زیپ با پسوند html یا اچ تی ام ال و یک فایل Notepad که حاوی سورس کدها می باشد قرار داده شد است.
این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود
لازم به ذکر است پروژه فقط با زبانhtml یا اچ تی ام ال طراحی شده و دارای هیچ گونه پایگاه داده و زبان برنامه نویسی دیگری نمی باشد و این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود.
اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( فرم جستجوی گوگل ) دانلود-پروژه-ساخت-فرم-جستجوی-گوگل-با-html-یا-اچ-تی-ام-ال-خرید-فروش-پروژه-برنامه-نویسی-کد-نویسی-سورس-کد-سورسکد-زبان-برنامه-نویسی-پروژه-دانشجویی-رشته-مهندسی-کامپیوتر -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد