دانلود نمودار مدل دامنه فروشگاه اینترنتی خرازی با ویژوال پارادایم یا visual paradigm


چکیده: در دیاگرام مدل دامنه یا domain model علاوه بر ساختار ظاهری هر کلاس دامنه N به N هر کلاس به همراه نوع وابستگی و ارتباط هر یک از کلاس ها و انواع وابستگی های کلاس های پروژه به صورت تصویری و با استفاده از نمودارهای گرافیکی شرح داده شده است. نمودار مدل دامنه یا diagram domain model یکی از صدها نمودار طرح های علم مهندسی نرم افزار می باشد .

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 102 مرتبه

  کد محصول: 75299

دانلود نمودار مدل دامنه فروشگاه اینترنتی خرازی با  ویژوال پارادایم یا visual paradigm
این پروژه که با کمک برنامه  visual paradigm  یا ویژوال پارادایم رسم شده است نمودار مدل دامنه یا domain model   یک فروشگاه اینترنتی خرازی می باشد نمودار مدل دامنه در علم مهندسی نرم افزار یک مدل مفهومی از دامنه می باشد که در این مدل داده ها و رفتار آن ها مورد استفاده قرار داده شده است. در این نمودار کلیه چند به چند بودن کلاس ها بررسی می شود.
در داخل  این پروژه  مدل دامنه کلاس هایی مثل محصول،شخص،کاربر،سفارش و غیره رسم شده است.و روابط N  به N و انواع رابطه ها مثل رابطه‌ی انجمنی  Association، رابطه‌ی تجمع  یا Aggregation، رابطه‌ی تركیب Composition، رابطه‌ی وابستگی Dependency، رابطه‌ی تعمیم Generalization  رعایت می شود و ارتباطات بین کلاس ها ترسیم شده است.
در دیاگرام مدل دامنه یا domain model علاوه بر ساختار ظاهری هر کلاس دامنه N به N هر کلاس به همراه نوع وابستگی و ارتباط هر یک از کلاس ها و انواع وابستگی های کلاس های پروژه به صورت تصویری و با استفاده از نمودارهای گرافیکی شرح داده شده است. نمودار مدل دامنه یا  diagram domain model یکی از صدها نمودار طرح های علم مهندسی نرم افزار می باشد .
پس از دانلود یک فایل با پسوندvpp که مربوط به نرم افزار ویژوال پارادایم یاvisual paradigm  به همراه یک فایل ورد و پی دی اف که درون آن عکس مدل دامنه فروشگاه اینترنتی خرازی رسم شده است به شما تحویل داده می شود. در نتیجه این پروژه فقط یک نمودار کلاس می باشد و سایر نمودارهای uml درون آن نمی باشد.


محصولات مشابه:

اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( فروشگاه اینترنتی خرازی ) دانلود-نمودار-مدل-دامنه-فروشگاه-اینترنتی-خرازی-با--ویژوال-پارادایم-یا-visual-paradigm -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد