دانلود پروژه ساخت فرم جستجوی کتابخانه با html یا اچ تی ام ال


چکیده: در فرم جستجوی کتاب کاربر می تواند شابک و نام ناشر را نیز سرچ کند. و یک کادر برای انتخاب زبان کتاب با لیست کشویی زبان فارسی، انگلیسی، عربی وجود دارد. و یک کادر نیز برای جستجوی آ

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 139 مرتبه

  کد محصول: 75269

دانلود پروژه ساخت فرم جستجوی کتابخانه با html یا اچ تی ام ال
در این پروژه یک فرم جستجوی کتابخانه با استفاده از زبان html یا  اچ تی ام ال ساخته شده است پس از باز کردن پروژه یک تیتر برای عنوان مطلب در فرم جستجوی کتابخانه وجود دارد .
یک کادر برای عنوان کتاب وجود دارد تا کاربر نام کتاب مورد نظر خود را سرچ کند.
در این فرم یک گروه برای کتاب در نظر گرفته شده است با یک لیست کشویی که کاربر می تواند گروه کتاب مورد نظر خود را به طور مثال گروه رمان یک گروه کتاب های تاریخی را انتخاب نماید.
یک کادر برای سال چاپ با امکان جستجو از یک تاریخ فرضی تا تاریخ سال مورد نظر وجود دارد.و همچنین چند کادر برای جستجو نویسنده و مترجم های مختلف با عنوان کتاب طراحی شده است.
در فرم جستجوی کتاب کاربر می تواند شابک و نام ناشر را نیز سرچ کند. و یک کادر برای انتخاب زبان کتاب با لیست کشویی زبان فارسی، انگلیسی، عربی وجود دارد. و یک کادر نیز برای جستجوی آزاد کتاب قرار داده شده است.
پس از خرید یک فایل زیپ با پسوند html یا اچ تی ام ال و یک فایل Notepad که حاوی سورس کدها می باشد قرار داده شد است.
این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود
لازم به ذکر است پروژه فقط با زبانhtml یا اچ تی ام ال طراحی شده و دارای هیچ گونه پایگاه داده و زبان برنامه نویسی دیگری نمی باشد و این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود.
اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( فرم جستجوی کتابخانه ) دانلود-پروژه-ساخت-فرم-جستجوی-کتابخانه-با-html-یا-اچ-تی-ام-ال-خرید-فروش-سورس-کد-کد-نویسی-برنامه-نویسی-کتاب-خانه-پروژه-مهندسی-کامپیوتر-برنامه-نویسی -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد