دانلود پروژه ساخت فرم پرسش و پاسخ با html یا اچ تی ام ال


چکیده: در این پروژه یک فرم پرسش و پاسخ با استفاده از زبان html یا اچ تی ام ال ساخته شده است پس از باز کردن پروژه یک عنوان فرم پرسش و پاسخ وجود دارد و یک کادر با سه سوال که کاربر قادر

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 180 مرتبه

  کد محصول: 75266

دانلود پروژه ساخت فرم پرسش و پاسخ با html یا اچ تی ام ال
در این پروژه یک فرم پرسش و پاسخ با استفاده از زبان html یا  اچ تی ام ال ساخته شده است پس از باز کردن پروژه یک عنوان فرم پرسش و پاسخ وجود دارد و یک کادر با سه سوال که کاربر قادر است جواب مورد نظر را ارسال کند.
و سه کادر برای سوال و در زیر آن یک کادر برای درج متن وجود دارد.
پس از خرید یک فایل زیپ با پسوند html یا اچ تی ام ال و یک فایل Notepad که حاوی سورس کدها می باشد قرار داده شد است.
نکته: این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود
لازم به ذکر است پروژه فقط با زبانhtml یا اچ تی ام ال طراحی شده و دارای هیچ گونه پایگاه داده و زبان برنامه نویسی دیگری نمی باشد و این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود.
اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( فرم پرسش و پاسخ ) دانلود-پروژه-ساخت-فرم-پرسش-و-پاسخ-با-html-یا-اچ-تی-ام-ال-خرید-فروش-پروژه-برنامه-نویسی-کد-نویسی-سورس-کد-کد-نویسی -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد