دانلود پروژه ساخت فرم عضویت کتابخانه با html یا اچ تی ام ال


چکیده: پس از باز کردن پروژه یک عنوان فرم عضویت کتابخانه وجود دارد . یک کادر برای درج نام، نام خانوادگی، تلفن همراه، تلفن منزل، تلفن محل کار، نشانی یا آدرس، کد ملی و تاریخ تولد وجود د

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 144 مرتبه

  کد محصول: 75184

دانلود پروژه ساخت فرم عضویت کتابخانه با html یا اچ تی ام ال
در این پروژه یک فرم عضویت کتابخانه با استفاده از زبان html یا  اچ تی ام ال ساخته شده است پس از باز کردن پروژه یک عنوان فرم عضویت کتابخانه وجود دارد .
یک کادر برای درج نام، نام خانوادگی، تلفن همراه، تلفن منزل، تلفن محل کار، نشانی یا آدرس، کد ملی و تاریخ تولد وجود دارد.
در فرم عضویت کتابخانه یک کادر برای مدرک برای کاربر قرار گرفته شده است برای این منظور یک لیست کشویی با مدرک کامپیوتر، حسابداری و روانشناسی به طور پیش فرض قرار گرفته شده است.
همچنین برای کاربر یک کادر برای انتخاب مقطع تحصیلی به صورت یک لیست کشویی در نظر گرفته شده با عنوان کارشناسی، کاردانی، متوسطه، ابتدایی به صورت پیش فرض در نظر گرفته شده است.
کادر دیگری برای انتخاب جنسیت مرد و زن در گرفته شده است در پایان فرم عضویت کتابخانه دکمه ارسال درخواست قرار داده شده است.
همچنین دو دکمه برای جستجو و پاک کردن وجود دارد .
پس از خرید یک فایل زیپ با پسوند html یا اچ تی ام ال و یک فایل Notepad که حاوی سورس کدها می باشد قرار داده شد است.
این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود
لازم به ذکر است پروژه فقط با زبانhtml یا اچ تی ام ال طراحی شده و دارای هیچ گونه پایگاه داده و زبان برنامه نویسی دیگری نمی باشد و این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود.
اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( فرم عضویت کتابخانه ) دانلود-پروژه-ساخت-فرم-عضویت-کتابخانه-با-html-یا-اچ-تی-ام-ال-فرم-آماده-سورس-کد-کد-نویسی-برنامه-نویسی-درس-کلاس-دانشگاه-پروژه-دانشجویی-مهندسی-کامپیوتر-آی-تی- -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد