دانلود پروژه ساخت فرم نظرسنجی با html یا اچ تی ام ال


چکیده: فرم نظرسنجی با استفاده از زبان html یا اچ تی ام ال ساخته شده است پس از باز کردن پروژه یک تیتر برای عنوان مطلب در فرم نظرسنجی وجود دارد . یک کادر برای تایپ عنوان متن قرار گرفت

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 234 مرتبه

  کد محصول: 75181

دانلود پروژه ساخت فرم نظرسنجی با html یا اچ تی ام ال
در این پروژه یک فرم نظرسنجی با استفاده از زبان html یا  اچ تی ام ال ساخته شده است پس از باز کردن پروژه یک تیتر برای عنوان مطلب در فرم نظرسنجی وجود دارد .
یک کادر برای تایپ عنوان متن قرار گرفته و کادر دیگری برای درج متن مطلب در نظر گرفته شده است. روی کادری که برای درج متن مطلب در نظر گرفته شده جمله لطفا متن مورد نظر خود را تایپ کنید قرار دارد.
در کادر پایین با عنوان نظر سنجی تصویر ستاره برای امتیاز دادن کاربر در نظر گرفته شده است.و چندین کادر برای درج نام ، ایمیل و متن قرار داده شده است.در پایان کادر دو دکمه برای ارسال نظر و پاک کردن طراحی شده است.
پس از خرید یک فایل زیپ با پسوند html یا اچ تی ام ال و یک فایل Notepad که حاوی سورس کدها می باشد قرار داده شد است.
این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود
لازم به ذکر است پروژه فقط با زبانhtml یا اچ تی ام ال طراحی شده و دارای هیچ گونه پایگاه داده و زبان برنامه نویسی دیگری نمی باشد و این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود.
اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( فرم نظرسنجی ) دانلود-پروژه-ساخت-فرم-نظرسنجی-با-html-یا-اچ-تی-ام-ال-خرید-فروش-نظر-دادن-امتیاز-برنامه-درس-کلاس-سورس-کد-پروژه-دانشجویی-رشته-مهندسی-کامپیوتر-آماده -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد