دانلود پروژه ساخت فرم چت روم با html یا اچ تی ام ال


چکیده: فرم چت روم با استفاده از زبان html یا اچ تی ام ال ساخته شده است پس از باز کردن پروژه یک متن با عنوان فرم چت روم وجود دارد. در فرم چت روم کادرهای برای افراد چت رو و اسامی اعضا چت رو وجود دارد. همچنین یک کادر برای مشاهده چت های اعضای گروه و در پایین آن یک کادر برای تایپ متن چت و دکمه ارسال برای اعضای چتروم قرار داده شده هست.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 171 مرتبه

  کد محصول: 75130

دانلود پروژه ساخت فرم چت روم با html یا اچ تی ام ال
در این پروژه یک فرم چت روم با استفاده از زبان html یا  اچ تی ام ال ساخته شده است پس از باز کردن پروژه یک متن با عنوان فرم چت روم وجود دارد. در فرم چت روم کادرهای برای افراد چت رو و اسامی اعضا چت رو وجود دارد.
همچنین یک کادر برای مشاهده چت های اعضای گروه و در پایین آن یک کادر برای تایپ متن چت و دکمه ارسال برای اعضای چتروم قرار داده شده هست.
در فرم چت روم برای اعضا استیکرهایی برای استفاده کاربران قرار داده شده است.
پس از خرید یک فایل زیپ با پسوند html یا اچ تی ام ال و یک فایل Notepad که حاوی سورس کدها می باشد قرار داده شد است.
این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود
لازم به ذکر است پروژه فقط با زبانhtml یا اچ تی ام ال طراحی شده و دارای هیچ گونه پایگاه داده و زبان برنامه نویسی دیگری نمی باشد و این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود.
اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( فرم چت روم ) دانلود-پروژه-ساخت-فرم-چت-روم-با-html-یا-اچ-تی-ام-ال-خرید-فروش-چتروم-زبان-برنامه-نویسی-کد-نویسی-سورس-کد-درس-کلاس-دانشگاه-دانشجویی-مهندسی-کامپیوتر -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد