دانلود پروژه ساخت فرم ماشین حساب با html یا اچ تی ام ال


چکیده: در این فرم یک کادر برای دکمه های ماشین حساب و اعشار قرار داده شده است همچنین در این فرم قابلیتهای ساده توابع ریاضی از جمله جمع، ضرب، تقسیم و منها گنجانده شده است. پس از خرید ی

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 181 مرتبه

  کد محصول: 75096

دانلود پروژه ساخت فرم ماشین حساب با html یا اچ تی ام ال
در این پروژه یک فرم ماشین حساب با استفاده از زبان html یا  اچ تی ام ال ساخته شده است پس از باز کردن پروژه یک عنوان ماشین حساب وجود دارد .
در این فرم یک کادر برای دکمه های ماشین حساب و اعشار قرار داده شده است همچنین در این فرم قابلیتهای ساده توابع ریاضی از جمله جمع، ضرب، تقسیم و منها گنجانده شده است.
پس از خرید یک فایل زیپ با پسوند html یا اچ تی ام ال و یک فایل Notepad که حاوی سورس کدها می باشد قرار داده شد است.
این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود
لازم به ذکر است پروژه فقط با زبانhtml یا اچ تی ام ال طراحی شده و دارای هیچ گونه پایگاه داده و زبان برنامه نویسی دیگری نمی باشد و این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود.
اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( ماشین حساب ) دانلود-پروژه-ساخت-فرم-ماشین-حساب-با-html-یا-اچ-تی-ام-ال-خرید-فروش-پروژه-دانشجویی-درس-کلاس-دانشگاه-سورس-کد-ماشین-حساب-سورس-ماشین-حساب-برنامه-نویسی-کد-نویسی-سورس-پروژه -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد