دانلود پروژه ساخت فرم استخدام با html یا اچ تی ام ال


چکیده: پروژه یک متن باعنوان استخدام وجود دارد. در فرم استخدام کادرهایی برای درج نام و نام خانوادگی، تلفن ثابت، تلفن همراه وجود. در این فرم برای انتخاب مقطع تحصیلات یک لیست کشویی از مقطع کاردانی و کارشناسی قرار داده شده است. در این فرم یک کادر برای درج تاریخ تولد کاربر طراحی شده است. همچنین دو کادر استان و شهر به همراه لیست کشویی قرار داده شده و اسامی چند استان از جمله تهران، اصفهان

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 207 مرتبه

  کد محصول: 75095

دانلود پروژه ساخت فرم استخدام با html یا اچ تی ام ال
در این پروژه یک فرم استخدام با استفاده از زبان html یا  اچ تی ام ال ساخته شده است پس از باز کردن پروژه یک متن باعنوان استخدام وجود دارد. در فرم استخدام کادرهایی برای درج نام و نام خانوادگی، تلفن ثابت، تلفن همراه وجود.
در این فرم برای انتخاب مقطع تحصیلات یک لیست کشویی از مقطع کاردانی و کارشناسی قرار داده شده است.
در این فرم یک کادر برای درج تاریخ تولد کاربر طراحی شده است. همچنین دو کادر استان و شهر به همراه لیست کشویی قرار داده شده و اسامی چند استان از جمله تهران، اصفهان، چهار محال بختیاری، گیلان، خوزستان، خراسان رضوی وجود دارد و اسامی چند شهر مانند شهریار، اصفهان، شهرکرد، اهواز، رشت، مشهد در لیست کشویی قرار داده شده است.
در این فرم یک کادر برای ارسال رزومه و درج مهارت ها قرار داده شده است. در پایین فرم دو دکمه برای ثبت و پاک کردن فرم قرار داده شده است.
پس از خرید یک فایل زیپ با پسوند html یا اچ تی ام ال و یک فایل Notepad که حاوی سورس کدها می باشد قرار داده شد است.
این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود
لازم به ذکر است پروژه فقط با زبانhtml یا اچ تی ام ال طراحی شده و دارای هیچ گونه پایگاه داده و زبان برنامه نویسی دیگری نمی باشد و این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود.
اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( فرم استخدام ) دانلود-پروژه-ساخت-فرم-استخدام-با-html-یا-اچ-تی-ام-ال-خرید-فروش-دانشجویی-درس-کلاس-دانشگاه-سورس-کد-کد-نویسی-برنامه-نویسی -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد