دانلود پروژه ساخت فرم گالری تصاویر با html یا اچ تی ام ال


چکیده: زبان html یا اچ تی ام ال ساخته شده است پس از باز کردن پروژه یک متن باعنوان فرم گالری تصاویر وجود دارد و در بالای صفحه یک متن لینک دار برای برگشت به صفحه اصلی کلیک کنید.همچنین

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 136 مرتبه

  کد محصول: 75043

دانلود پروژه ساخت فرم گالری تصاویر با html یا اچ تی ام ال
در این پروژه یک فرم گالری تصاویر با استفاده از زبان html یا  اچ تی ام ال ساخته شده است پس از باز کردن پروژه یک متن باعنوان فرم گالری تصاویر وجود دارد و در بالای صفحه یک متن لینک دار برای برگشت به صفحه اصلی کلیک کنید.همچنین در فرم گالری تصاویر6 تصویر مختلف قرار داده شده است.
پس از خرید یک فایل زیپ با پسوند html یا اچ تی ام ال و یک فایل Notepad که حاوی سورس کدها می باشد قرار داده شد است.
این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود
لازم به ذکر است پروژه فقط با زبانhtml یا اچ تی ام ال طراحی شده و دارای هیچ گونه پایگاه داده و زبان برنامه نویسی دیگری نمی باشد و این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود.
اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( فرم گالری تصاویر ) دانلود-پروژه-ساخت-فرم-گالری-تصاویر-با-html-یا-اچ-تی-ام-ال-خرید-فروش-پروژه-دانشجویی-مهندسی-کامپیوتر-درس-کلاس-دانشگاه-سورس-کد-برنامه-نویسی-کد-نویسی-آی-تی-کد-نویسی-سایت -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد