دانلود پروژه ساخت فرم اخبار سایت با html یا اچ تی ام ال


چکیده: پروژه یک فرم اخبار در سایت با استفاده از زبان html یا اچ تی ام ال ساخته شده است پس از باز کردن پروژه یک متن لینک دار با عنوان برای بازگشت به صفحه اصلی کلیک کنید. همچنین عنوان

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 121 مرتبه

  کد محصول: 75037

دانلود پروژه ساخت فرم اخبار سایت با html یا اچ تی ام ال
در این پروژه یک فرم اخبار در سایت با استفاده از زبان html یا  اچ تی ام ال ساخته شده است پس از باز کردن پروژه یک متن لینک دار با عنوان برای بازگشت به صفحه اصلی کلیک کنید. همچنین عنوان در بالای کادر فرم اخبار قرار داده شده است.
 این فرم از چهار سطر و سه ستون تشکیل شده است.که سطرها شامل چندین اخبار که عبارتند از: ریزش قیمت ارز، آخرین نتایج انتخابات، اعلام نتایج کنکور، خبر خوب برای فوتبال جهان قرار داده شده است.
و ستون ها شنال شماره اخبار، عنوان خبر و تاریخ اخبار قرار داده شده است.
پس از خرید یک فایل زیپ با پسوند html یا اچ تی ام ال و یک فایل Notepad که حاوی سورس کدها می باشد قرار داده شد است.
نکته: این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود
لازم به ذکر است پروژه فقط با زبانhtml یا اچ تی ام ال طراحی شده و دارای هیچ گونه پایگاه داده و زبان برنامه نویسی دیگری نمی باشد و این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود.
اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( فرم اخبار سایت ) دانلود-پروژه-ساخت-فرم-اخبار-سایت-با-html-یا-اچ-تی-ام-ال-خرید-فروش-برنامه-نویس-کد-نویس-سورس-کد-کد-نویسی-درس-کلاس-دانشگاه-پروژه-مهندسی-کامپیوتر -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد