دانلود پروژه ساخت فرم نظر سنجی با html یا اچ تی ام ال


چکیده: فرم نظر سنجی در سایت با استفاده از زبان html یا اچ تی ام ال ساخته شده است پس از باز کردن پروژه یک عنوان فرم نظر سنجی وجود دارد و یک کادر با سه سوال که کاربر نظر سنجی می شود.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 133 مرتبه

  کد محصول: 75034

دانلود پروژه ساخت فرم نظر سنجی با html یا اچ تی ام ال
در این پروژه یک فرم نظر سنجی در سایت با استفاده از زبان html یا  اچ تی ام ال ساخته شده است پس از باز کردن پروژه یک عنوان فرم نظر سنجی وجود دارد و یک کادر با سه سوال که کاربر نظر سنجی می شود.
سوال اول نظر سنجی در مورد رنگ مورد علاقه کاربر است که کاربر می تواند از بین گزینه های آبی قرمز سفید رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کند.
 سوال دوم از چه مدل گوشی استفاده می کنید؟ و گزینه ها موجود شامل ال جی، هواوی، اپل که کاربر می تواند مدل گوشی خود را از بین گزینه های موجود انتخاب نماید.
سوال سوم چه نوع سیستم عاملی دارید؟ گزینه های موجود در فرم در لیست کشویی طراحی شده اند که عبارتند از: ویندوز، اندروید، مک
کاری در فرم نظر سنجی قادر است تا نام و نام خانوادگی خود را تایپ کند و سپس بر روی دکمه ثبت یا انصراف از نظرسنجی کلیک نماید.
پس از خرید یک فایل زیپ با پسوند html یا اچ تی ام ال و یک فایل Notepad که حاوی سورس کدها می باشد قرار داده شد است.
نکته: این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود
لازم به ذکر است پروژه فقط با زبانhtml یا اچ تی ام ال طراحی شده و دارای هیچ گونه پایگاه داده و زبان برنامه نویسی دیگری نمی باشد و این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود.
اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( فرم نظر سنجی ) دانلود-پروژه-ساخت-فرم-نظر-سنجی-با-html-یا-اچ-تی-ام-ال-خرید-فروش-پروژه-دانشجویی-درس-کلاس-دانشگاه-مهندسی-کامپیوتر-پایگاه-داده-برنامه-نویسی-کد-نویسی-سورس-کد-زبان-سورس-آماده-آی-تی -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد