دانلود پروژه ساخت فرم تماس با ما با زبان html یا اچ تی ام ال


چکیده: در این فرم یک لیست کشویی برای انتخاب بخش مورد نظر به طور مثال در این فرم بخش فنی و فروش و پشتیبانی وجود دارد. در این فرم کادری برای تایپ کردن تعداد کالا یا محصولات وجود دارد و

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 124 مرتبه

  کد محصول: 75033

دانلود پروژه ساخت فرم تماس با ما با زبان html یا اچ تی ام ال
در این پروژه یک فرم تماس با ما با استفاده از زبان html یا  اچ تی ام ال ساخته شده است پس از باز کردن پروژه یک عنوان فرم تماس با ما وجود دارد و یک کادر برای عنوان متن قرار داده شده است و یک کادر برای تایپ متن مورد نظر قرار داده شده است .
در این فرم کاربر می تواند جنسیت و رنگ مورد علاقه را انتخاب نماید.همچنین بخشی برای وارد کردن آدرس ایمیل و آدرس سایت قرار داده شود.
همچنین در این فرم یک لیست کشویی برای انتخاب بخش مورد نظر به طور مثال در این فرم بخش فنی و فروش و پشتیبانی وجود دارد.
در این فرم کادری برای تایپ کردن تعداد کالا یا محصولات وجود دارد و دکمه هایی برای ارسال و پاک کردن فرم قرار داده شده است.
پس از خرید یک فایل زیپ با پسوند html یا اچ تی ام ال و یک فایل Notepad که حاوی سورس کدها می باشد قرار داده شد است.
نکته: این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود.
لازم به ذکر است این پروژه فقط با زبانhtml یا اچ تی ام ال طراحی شده و دارای هیچ گونه پایگاه داده و زبان برنامه نویسی دیگری نمی باشد و این پروژه به صورت آفلاین اجرا می شود.
اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( فرم تماس با ما ) دانلود-پروژه-ساخت-فرم-تماس-با-ما-با-زبان-html-یا-اچ-تی-ام-ال-خرید-فروش-پروژه-دانشجویی-رشته-مهندسی-کامپیوتر-پایگاه-داده-سورس-کد-آماده-کد-نویسی-زبان-برنامه-نویسی -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد