دانلود الگوریتم و فلوچارت محاسبه بیمه و مالیات


چکیده: در این الگوریتم و فلوچارت حقوق یک کارمند از کاربر گرفته می شود و سپس مالیات 3 درصد و بیمه 7 درصد را محاسبه نموده و از حقوق وی کسر می شود و سپس مبلغ پرداختی چاپ می شود.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 748 مرتبه

  کد محصول: 74027

دانلود الگوریتم و فلوچارت محاسبه بیمه و مالیات
در این الگوریتم و فلوچارت حقوق یک کارمند از کاربر گرفته می شود و سپس مالیات 3 درصد و بیمه 7 درصد را محاسبه نموده و از حقوق وی کسر می شود و سپس مبلغ پرداختی چاپ می شود.
این پروژه یک الگوریتم و فلوچارت محاسبه بیمه و مالیات می باشد. در این پروژه در یک فایل ورد  الگوریتم محاسبه بیمه و مالیات نوشته شده است. در همین فایل ورد یک نمودار فلوچارت یا flowchart چاپ محاسبه بیمه و مالیات هم رسم شده است. فایل فلوچارت در نرم افزار visio طراحی شده است که عکس همین فلوچارت در فایل ورد هم آورده شده است.
پس از خرید یک فایل ورد که شامل «الگوریتم و عکس فلوچارت چاپ محاسبه بیمه و مالیات » است به همراه فایل pdf الگوریتم و فلوچارت به همراه یک فایل  visioکه در آن فلوچارت طراحی شده است قرار داده شده است. تمامی این فایل ها را در یک فایل zip قرار داده شده است.
پس از پرداخت می توانید فایل را بصورت آنی دانلود نمایید. 


اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.همچنین قبل از خرید اطلاعات و شرح محصول را بخوانید

برچسب :( بیمه و مالیات ) دانلود-الگوریتم-و-فلوچارت-محاسبه-بیمه-و-مالیات -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد