دانلود نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد کمیته امداد


چکیده: نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد کمیته امداددر نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد کمیته خیریه، کمک به نیازمندان، ثبت کمک خیرین، گزارش کمک ها به نیازمندان، انتخاب تاریخ و غیره رسم شده است. همچنین روابطی همچون رابطه های generalization و dependency و Association و رابطه های include و extend رسم شده اند. پس از خرید یک فایل با نرم افزار رشنال رس یا rational rose را که با پسوند mdl می باشد را به همراه یک فایل دو صفحه

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 340 مرتبه

  کد محصول: 73898

 دانلود نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد کمیته امداد
در نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد کمیته امداد اکتورهایی مانند شخص،کارمند، مدیروجود دارد.
در نمودار یوزکیس uml موردهایی همچون معرفی خیریه، کمک به نیازمندان، ثبت کمک خیرین، گزارش کمک ها به نیازمندان، انتخاب تاریخ و غیره رسم شده است.
همچنین روابطی همچون رابطه های generalization و dependency و Association  و رابطه های include و extend رسم شده اند.
پس از خرید یک فایل با نرم افزار رشنال رس یا rational rose را که با پسوند mdl می باشد را به همراه یک فایل دو صفحه ای ورد که درون آن سناریوی کمیته امداد و عکس نمودار یوزکیس که در آن وجود دارد به همراه فایل pdf را دانلود خواهید کرد.
پس از خرید لینک دانلود به صورت خودکار نمایش داده می شود.


اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( کمیته امداد ) دانلود-نمودار-یوزکیس-یا-Use-case-مورد-کاربرد-کمیته-امداد-خرید-فروش-رشنال-رس-رز-مهندسی-کاپیوتر-پروژه-دانشجویی-درس-کلاس-دانشگاه -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد