دانلود پروژه بانک اطلاعاتی نرم افزار آموزشگاه نقاشی با پستگرس اس کیو ال postgres sql


چکیده: فایل بک آپ برای ری استور در محیط پی جی ادمین هم قرار داده شده است که می توانید آن را در محیط نرم افزار پی جی ادمین ری استور کنید. این پروژه آماده یک پروژه پایگاه داده یا بانک اطلاعاتی می باشد که سیستم نرم افزار آموزشگاه نقاشی را با استفاده از بانک اطلاعاتی postgres sql یا پستگرس اس کیو ال پیاده سازی می کند.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 194 مرتبه

  کد محصول: 73849

دانلود پروژه بانک اطلاعاتی نرم افزار آموزشگاه  نقاشی با پستگرس اس کیو ال postgres sql
این پروژه آماده یک پروژه پایگاه داده یا بانک اطلاعاتی می باشد که سیستم نرم افزار آموزشگاه  نقاشی را با استفاده از بانک اطلاعاتی postgres sql یا پستگرس اس کیو ال  پیاده سازی می کند. در این پروژه یک فایل ورد و پی دی اف وجود دارد که در آن تصویر کلیه جداول  طراحی شده پایگاه داده با استفاده از پستگرس اس کیو ال همراه نام جداول و فیلدهای آن قرار دارد. جداول پروژه شامل جدول(کارمند،دوره،آموزشگاه،هزینه پرداختی،حضور و غیاب،ثبت نام و غیره)طراحی می گردند؛ و بیش از 15کوری(پرس و جو) (query)  ایجاد می شود. لازم به ذکر است پروژه در محیط pgadmin عکس برداری شده است. فایل بک آپ برای ری استور در محیط پی جی ادمین هم قرار داده شده است که می توانید آن را در محیط نرم افزار پی جی ادمین ری استور کنید.
مواردی که پس از خرید این محصول درون یک فایل zip  دانلود می کنید عبارتند از:
فایل توضیح و معرفی جداول postgres sql بصورت تصویری
فایل کدهای پستگرس اس کیو ال به منظور ایجاد بانک اطلاعاتی
فایل کدهای postgres sql به منظور ایجاد جداول
فایل پایگاه داده postgres sql در محیط pgadmin که بصورت یک پوشه می باشد.
پس از خرید این محصول می توانید یک فایل زیپ را که شامل یک فایل ورد حدودا 10 صفحه ای (شامل مستندات) و یک فایل postgres sql است را بصورت آنی آن را دانلود کنید.
اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( آموزشگاه نقاشی ) دانلود-پروژه-بانک-اطلاعاتی-نرم-افزار-آموزشگاه--نقاشی-با-پستگرس-اس-کیو-ال-postgres-sql -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد