پروژه بانک اطلاعاتی نرم افزار خشکشویی با مای اس کیو ال mysql


چکیده: این پروژه آماده یک پروژه پایگاه داده یا بانک اطلاعاتی است که سیستم نرم افزار خشکشویی را با استفاده از بانک اطلاعاتی my sql یا مای اس کیو ال طراحی و پیاده سازی می کند. در این پروژه یک فایل ورد و پی دی اف وجود دارد که در آن تصویر کلیه جداول طراحی شده پایگاه داده با استفاده از مای اس کیو ال همراه نام جداول و فیلدهای آن قرار دارد. جداول پروژه شامل جدول(کاربر،مشتری،سفارش،اقلام درخواست،وضعیت سفارش و غیره)طراحی می گردند؛ و بیش از 15کوری(پرس و جو) (query) ایجاد می شود. لازم به ذکر است پروژه در محیط phpmyadmin عکس برداری شده است.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 337 مرتبه

  کد محصول: 73740

پروژه بانک اطلاعاتی نرم افزار خشکشویی با مای اس کیو ال mysql
این پروژه آماده یک پروژه پایگاه داده یا بانک اطلاعاتی است که سیستم نرم افزار خشکشویی را با استفاده از بانک اطلاعاتی my sql یا مای اس کیو ال  طراحی و پیاده سازی می کند. در این پروژه یک فایل ورد و پی دی اف وجود دارد که در آن تصویر کلیه جداول  طراحی شده پایگاه داده با استفاده از مای اس کیو ال همراه نام جداول و فیلدهای آن قرار دارد. جداول پروژه شامل جدول(کاربر،مشتری،سفارش،اقلام درخواست،وضعیت سفارش و غیره)طراحی می گردند؛ و بیش از 15کوری(پرس و جو) (query)  ایجاد می شود. لازم به ذکر است پروژه در محیط phpmyadmin عکس برداری شده است. ولی فایل اسکریپت آن که با پسوند sql می باشد در همه واسط کاربری ها مثل خود نرم افزار mysql تحت dos یا حالت mysql محیط php myadmin و یا هر محیط دیگر قابل اجرا می باشد.
مواردی که پس از خرید این محصول درون یک فایل zip  دانلود می کنید عبارتند از:
فایل توضیح و معرفی جداول mysql بصورت تصویری
فایل کدهای مای اس کیو ال به منظور ایجاد بانک اطلاعاتی
فایل کدهای my sql به منظور ایجاد جداول
فایل پایگاه داده my sql  در محیط phpmyadmin که بصورت یک پوشه می باشد.
برای اجرای phpmyadmin می توانید از زمپ، یا ومپ یا هر نوع وب سرویس دیگری استفاده کنید. همچنین فایل راهنمای اجرای دیتابیس در محیط phpmyadmin وجود دارد.
 پس از خرید این محصول می توانید یک فایل زیپ را که شامل یک فایل ورد حدودا 10 صفحه ای (شامل مستندات) و یک فایل my sql  است را بصورت آنی آن را دانلود کنید.اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( خشکشویی ) پروژه-بانک-اطلاعاتی-نرم-افزار-خشکشویی-با-مای-اس-کیو-ال-mysql - سفارش پروژه -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد