پروژه پایگاه داده سیستم شرکت نظافتی با اکسس Access


چکیده: پس از خرید این محصول می توانید یک فایل زیپ که شامل یک فایل ورد حدودا 7صفحه ای (شامل مستندات) و یک فایل اکسس را بصورت آنی آن را دانلود کنید. در این پروژه جداولی مثل جداول (کارمند،مشتری،سوابق،وضعیت درخواست،ماموریت ،سوابق و غیره )طراحی می گردند. این پروژه بانک اطلاعاتی(پایگاه داده) سیستم شرکت نظافتی می باشد که شامل ساخت یک دیتابیس در محیط برنامه اکسس یا نرم افزار access می باشد.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 523 مرتبه

  کد محصول: 73527

پروژه پایگاه داده سیستم  شرکت نظافتی با اکسس  Access
این پروژه  بانک اطلاعاتی(پایگاه داده) سیستم شرکت نظافتی می باشد که شامل ساخت یک دیتابیس  در محیط برنامه اکسس یا نرم افزار access می باشد. در این پروژه جداولی مثل جداول (کارمند،مشتری،سوابق،وضعیت درخواست،ماموریت و غیره )طراحی می گردند؛ روابط بین جداول ترسیم می گردد و بیش از 15کوری(پرس و جو) (query)  ایجاد می شود.
پروژه بانک اطلاعاتی شامل یک فایل ورد(داکیومنت)با ساخت جداول به همراه یک  فایل اکسس Access می باشد.
پس از خرید این محصول می توانید یک فایل زیپ که شامل یک فایل ورد حدودا 7صفحه ای (شامل مستندات) و یک فایل اکسس را بصورت آنی آن را دانلود کنید.


اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( شرکت نظافتی ) پروژه-پایگاه-داده-سیستم--شرکت-نظافتی-با-اکسس--Access - سفارش اکسس -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد