دانلود نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد سیستم مدیریت آپارتمان


چکیده: در نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد سیستم مورد کاربرد مدیریت آپارتمان اکتورهایی همچون شخص، کاربر، مدیر و غیره وجود دارد.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 615 مرتبه

  کد محصول: 72946

دانلود نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد سیستم مدیریت آپارتمان
در نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد سیستم مورد کاربرد مدیریت آپارتمان اکتورهایی همچون شخص، کاربر، مدیر و غیره وجود دارد.
در نمودار یوزکیس uml موردهایی همانند ورود، ثبت شارژ ساختمان، ثبت هزینه، تعریف آپارتمان، گزارش واحدها، ارسال پیام و غیره رسم شده است.
همچنین روابطی همچون رابطه های generalization و dependency و Association  و رابطه های include و extend رسم شده اند.
پس از خرید یک فایل با نرم افزار رشنال رس یا rational rose را که با پسوند mdl می باشد را به همراه یک فایل دو صفحه ای ورد که درون آن سناریوی پروژه سیستم مدیریت آپارتمان و عکس نمودار یوزکیس که در آن وجود دارد به همراه فایل pdf را دانلود خواهید  کرد.
پس از خرید لینک دانلود به صورت خودکار نمایش داده می شود.


اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( مدیریت آپارتمان ) دانلود-نمودار-یوزکیس-یا-Use-case-مورد-کاربرد-سیستم-مدیریت-آپارتمان-خرید-فروش-پروژه-دانشجویی-پایگاه-داده -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد