گزارش کار کارآموزی رشته کامپیوتر در کتاب فروشی


چکیده: در این گزارش کارآموزی موضوعاتی آموزش تعویض هارد،آموزش ریکاوری، آموزش نصب آفیس در ویندوز 10، آموزش آپدیت ویندوز،آموزش آپدیت آنتی ویروس،آموزش نصب اکسل،آموزش شبکه کردن دو کامپیوتر و غیره. در فصل اول این گزارشکار در مورد تاریخچه سازمان، معرفی سازمان، نمودار سازمانی، اساسنامه و ارکان سازمان، موضوع و فعالیت های سازمان و غیره پرداخته می شود. در فصل دوم به موضوعات ارزیابی رشته ، کارآموز در مکان کارآموز موقعیت رشته کارآموز با بررسی، بررسی شرح وظیفه رشته کارآموز در واحد صنعتی، امور جاری در دست اقدام، برنامه های آینده و غیره پرداخته می شود.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 336 مرتبه

  کد محصول: 72450

گزارش کار کارآموزی رشته کامپیوتر در کتاب فروشی
این گزارش کارآموزی شامل یک فایل ورد 96 صفحه ای است که ویژه رشته کامپیوتر می باشد که با موضوع کارآموزی در کتاب فروشی می باشد. در این گزارش کارآموزی موضوعاتی  آموزش تعویض هارد،آموزش ریکاوری، آموزش نصب آفیس در ویندوز 10، آموزش آپدیت ویندوز،آموزش آپدیت آنتی ویروس،آموزش نصب اکسل،آموزش شبکه کردن دو کامپیوتر و غیره.
 در فصل اول این گزارشکار در مورد تاریخچه سازمان، معرفی سازمان، نمودار سازمانی، اساسنامه و ارکان سازمان، موضوع و فعالیت های سازمان و غیره پرداخته می شود.
 در فصل دوم به موضوعات  ارزیابی رشته ، کارآموز در مکان کارآموز موقعیت رشته کارآموز با بررسی، بررسی شرح وظیفه رشته کارآموز در واحد صنعتی، امور جاری در دست اقدام، برنامه های آینده و غیره پرداخته می شود.
در فصل سوم این گزارش کار کارورزی به موضوعات تقسیم بندی دوره کارآموزی، میزان مطلبی را که در طی دروه کارآموزی بصورت، هفتگی یاد گرفتم، میزان یادگیری تئوری عملی در طول هفته ها پرداخته می شود. در فصل چهارم به موضوعات نتیجه گیری از گزارشکار و پیشنهادات پرداخت می شود.  فایل ورد این گزارشکار فهرست بندی، شماره گذاری و مرتب می باشد. پس از خرید این فایل می توانید آن را دانلود کنید.


اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( کتاب فروشی ) گزارش-کار-کارآموزی-رشته-کامپیوتر-در-کتاب-فروشی - سفارش پروژه دانشجویی -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد