پروژه بانک اطلاعاتی نرم افزار طلافروشی با اس کیوال


چکیده: پس از خرید این محصول می توانید یک فایل زیپ را که شامل یک فایل ورد حدودا 9صفحه ای (شامل مستندات) و یک فایل اس کیوال است را بصورت آنی آن را دانلود کنید. جداول آن شامل جدول(اقلام سفارش،مشتری ،کارمند، نوع طلا،فاکتور و غیره) طراحی می گردند؛ روابط بین جداول ترسیم می گردد و بیش از 15کوری(پرس و جو) (query) ایجاد می شود.همچنین از تمامی جداول ساخته شده عکس گرفته و در فایل داکیومنت همراه قرار داده شده است. پروژه بانک اطلاعاتی شامل یک فایل ورد(داکیومنت) به همراه یک فایل sql می باشد.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 514 مرتبه

  کد محصول: 21610

پروژه بانک اطلاعاتی نرم افزار طلافروشی با اس کیوال
این پروژه یک پروژه بانک اطلاعاتی(پایگاه داده) است که سیستم  طلافروشی را با استفاده از نرم افزار اس کیوال سرور یا sqlserver  پیاده سازی می کند. در این پروژه سناریوی پروژه مطرح می شود، جداول آن شامل جدول(اقلام سفارش،مشتری ،کارمند، نوع طلا،فاکتور و غیره) طراحی می گردند؛ روابط بین جداول ترسیم می گردد و بیش از 15کوری(پرس و جو) (query)  ایجاد می شود.همچنین از تمامی جداول ساخته شده عکس گرفته و در فایل داکیومنت همراه قرار داده شده است. پروژه بانک اطلاعاتی شامل یک فایل ورد(داکیومنت) به همراه یک  فایل sql می باشد.
 پس از خرید این محصول می توانید یک فایل زیپ را که شامل یک فایل ورد حدودا 9صفحه ای (شامل مستندات) و یک فایل اس کیوال است را بصورت آنی آن را دانلود کنید.اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( طلافروشی ) پروژه-بانک-اطلاعاتی-نرم-افزار-طلافروشی-با-اس-کیوال---سفارش-پروژه-دانشجویی -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد