فروش آموزش اینترنت سرو


چکیده: آموزش اینترنت سرو یکی از مجموعه آموزش‌های درآمدزا می‌باشد و شامل هشت فصل با نام‌های تعاریف، گام‌های اولیه، آشنایی با مرورگرها، موتورهای جستجوگر

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 2711 مرتبه


  کد محصول: 13

فروش آموزش اینترنت سرو
  آموزش اینترنت سرو یکی از مجموعه آموزش‌های درآمدزا می‌باشد و شامل هشت فصل با نام‌های تعاریف، گام‌های اولیه، آشنایی با مرورگرها، موتورهای جستجوگر، پست الکترونیک، خدمات الکترونیک، وبلاگ‌ها، متفرقه می‌باشد.
از ویژگی‌های مهم این مجموعه که آن را از سایر مجموعه‌های متمایز می‌سازد می‌توان تعامل با کاربر، کسب درآمد، به روز بودن، کاربرد داشتن در زندگی روزمره و همراه بودن با نرم افزارهای کاربردی اینترنت را نام برد.
چرا آموزش اینترنت سرو یعنی تعامل با کاربر؟ نرم افزار آموزش اینترنت سرو کاملا تعاملی است یعنی به گونه ای طراحی شده که کاربر تنها به یک آموزش یکطرفه گوش نمی‌دهد بلکه در محیط واقعی اینترنت همزمان با آموزش دیدن کار هم می‌کند؛ به عبارتی سیستم به او می‌گوید که برای بستن پنجره بر روی فلان دکمه کلیک کن، کاربر با کلیک بر روی جایی که نرم افزار مشخص کرده پنجره را می‌بندد.
چرا آموزش اینترنت سرو یعنی کسب درآمد؟ کاربر پس از آشنا شدن با این دوره می‌تواند در کافی نت‌ها، خدمات کامپیوتری‌ها، شرکت‌هایی که نیاز به آشنایی با اینترنت دارند و... می‌تواند کار کند.
چرا آموزش اینترنت سرو یعنی به روز بودن؟ در آموزش اینترنت سرو سعی شده مطالب به روز همانند ترجمه متن با گوگل، جستجوی یک مکان بر روی اینترنت، رزرو بلیط اتوبوس، رزرو بلیط قطار، ایمیل ملی و... آموزش داده شود.
چرا آموزش اینترنت سرو یعنی کاربرد داشتن در زندگی روزمره؟ در آموزش اینترنت سرو سعی شده به جای پرداختن به معرفی منوها و مطالب ساده مطالب کاربردی همچون رزرو بلیط قطار و اتوبوس، ثبت وبلاگ در گوگل، آموزش دانلود آهنگ، کتاب و فیلم، رهگیری مرسوله پستی، خواندن آنلاین روزنامه و... تدریس شود.
چرا آموزش اینترنت سرو یعنی نرم افزارهای کاربردی اینترنت؟ همراه با آموزش اینترنت سرو چندین نرم افزار کاربردی همراه شامل مرورگر گوگل کروم، موزیلا، اپرا، فلش پلیر، نرم افزار باز کردن فایل‌های فشرده winrar، نرم افزارهای گفتگوی دوستانه (چت) یاهو مسینجر، اسکایپ، oovoo، نرم افزار کتابخوان، نرم افزار مدیریت دانلود و... هم وجود دارد. کلیه آموزش‌هایی که با نرم افزارهای کاربردی اینترنت توضیح داده می‌شود در لوح فشرده گنجانده شده است تا کاربر مجبور به تهیه آنها نباشد. روش اول) خرید آنلاین و ارسال رایگان
  در این روش در قسمت سمت چپ همین صفحه روی دکمه «خرید» کلیک نمایید، مشخصات خود را تکمیل نمایید و هزینه نرم‌افزار را به‌صورت آنلاین پرداخت نمایید؛ پس از پرداخت کد ره‌گیری خرید برای شما نمایش و پیامک خواهد شد. لازم به ذکر است در خرید پرداخت آنلاین ارسال محصول رایگان است و هزینه پست با خود شرکت می باشد. برخی از مطالبی که در این آموزش تدریس می‌شود شامل موارد ذیل است:                                                                                          فصل اول: تعاریف
در این فصل کلیه مفاهیم اولیه که یک کاربر مبتدی هنوز هیچگونه آشنایی با اینترنت و مفاهیم آن ندارد توضیح داده خواهد شد. برخی از مطالبی این فصل از آموزش اینترنت شامل موارد زیر می باشد.
مقدمه
کسب درآمد از اینترنت
تعاریف
معرفی چند مرورگر وب
کاربردهای اینترنت
ابزارهای اتصال به اینترنت
فصل دوم: گام‌های اولیه
در این فصل کاربر آشنا می شود که چگونه یک کامپیوتر(رایانه) خام را از روش های گوناگونی همچون وایرلس، adsl و سیستم های قدیمی دایال آپ به اینترنت متصل نماید. برخی از مطالبی این فصل از آموزش اینترنت شامل موارد زیر می باشد.
آموزش روال کلی اتصال به اینترنت
آموزش ایجاد اتصال adsl
آموزش ایجاد اتصال دایال آپ
آموزش باز کردن مروگر
آموزش باز کردن اولین وب سایت
فصل سوم: آشنایی با مرورگرها
آموزش ذخیره صفحات اینترنتی
آموزش چاپ یک صفحه اینترنت
آموزش ذخیره یک عکس
آموزش افزوردن آدرس سایت به لیست سایت‌های محبوب
فصل چهارم: موتورهای جستجوگر
 در این فصل کاربر آموزش می بینید که چگونه مطلبی که به دنبال آن است را از طریق اینترنت پیدا کند، چگونه با موتورهای اینترنتی همچون گوگل کار کند. برخی از مطالبی این فصل از آموزش اینترنت شامل موارد زیر می باشد.
آموزش باز کردن سایت گوگل
آموزش جستجوی یک مطلب
آموزش جستجوی عکس در گوگل
آموزش جستجو یک مکان بر روی نقشه گوگل
آموزش  ترجمه متن با استفاده از گوگل
فصل پنجم: پست‌های الکترونیک
در این فصل از آموزش اینترنت سرو کاربر یاد می گیرد چگونه یک پست الکترونیک(ایمیل) را ایجاد کند، چگونه با آن یک نامه را ارسال و یا دریافت کند. برخی از مطالبی این فصل از آموزش اینترنت شامل موارد زیر می باشد.
پست الکترونیکی ایرانی
آموزش ایجاد gmail
آموزش ورود به صندوق پستی
آموزش ارسال نامه الکترونیکی
آموزش خواندن یک نامه الکترونیکی
آموزش حذف یک ایمیل
آموزش هرزنامه، اسپم یا جانک میل چیست
آموزش نامه‌های فرستاده شده
فصل ششم: خدمات الکترونیک
در این فصل از آموزش اینترنت سرو به کاربر کارهایی که در زندگی روزمره کاربرد دارد از جمله رهگیری یک مرسوله پستی پیشتاز، نحوه مطالعه آنلاین روزنامه، پیدا کردن یک شماره تلفن و یا آدرس با استفاده از 118 کل ایران و... آموزش داده خواهد شد. برخی از مطالبی این فصل از آموزش اینترنت شامل موارد زیر می باشد.
آموزش رهگیری مرسوله پستی
آموزش خواندن آنلاین روزنامه
آموزش استفاده از 118 کل ایران
آموزش خرید اینترنت بلیط اتوبوس
آموزش خرید اینترنتی بلیط قطار
آموزش مشاهده آخرین اخبار
آموزش ره گیری کارت سوخت
آموزش استعلام اعتبار یک فروشگاه
فصل هفتم: وبلاگ‌ها
در این فصل به کاربر آموزش ساخت وبلاگ، تغییر قالب وبلاگ، درج یک مطلب و انتشار آن بر روی اینترنت و... توضیح داده خواهد شد. برخی از مطالبی این فصل از آموزش اینترنت شامل موارد زیر می باشد.
آموزش ایجاد وبلاگ و ورود به آن
آموزش ثبت یک پست (مطلب)
آموزش حذف و ویرایش پست‌ها
آموزش مشاهده نظرات تأیید نشده
آموزش تغییر قالب وبلاگ
آموزش مشاهده وبلاگ
آموزش ثبت وبلاگ در گوگل
فصل هشتم: متفرقه در این فصل به کاربر آموزش داده خواهد شد که چگونه یک فایل موسیقی، آهنگ و... را دانلود نماید. برخی از مطالبی این فصل از آموزش اینترنت شامل موارد زیر می باشد.
آموزش دانلود کردن فیلم، آهنگ، فایل و...
معرفی سایت‌های مفید
اصلاحات پرکاربرد
نرم افزارهای همراه آموزش:
برخی از نرم افزارهای همراه این آموزش عبارتند از:
نرم افزارهای گفتگوی دوستانه، پیام رسان(چت) شامل:
نرم افزار پیام رسان(چت) yahoo messanger
نرم افزار پیام رسان(چت) oovoo
نرم افزار چت skype
نرم افزارهای مرورگر وب شامل:
نرم افزار گوگل کروم
نرم افزار اپرا
نرم افزار موزیلا
و سایر نرم افزارهای شامل:
نرم افزار مدیریت دانلود internet download manager
نرم افزار فشرده سازی و باز کردن فایل های فشرده winrar
نرم افزار فلش پلیر جهت باز کردن فایل های فلش درون صفحات اینترنتی
نرم افزار کتابخوان فاکسیت ریدر


  • قیمت محصولات غیر رایگان به تومان می باشد، لطفا دقت کنید.
  • سروسافت یک وب سایت فروش فایل می باشد و فایل های آن توسط فروشنده ها بارگزاری می شود و قیمت گذاری توسط فروشنده ها معین می گردد
  • قیمت گذاری توسط فروشنده های سایت تعیین می شود و تعداد صفحات پروژه ارتباطی با قیمت ها ندارد
  • هنگام خرید در پروژه ها به تعداد صفحات، تعداد نمودار و غیره دقت کنید
  • به دلیل دانلودی بودن محصولات دانلودی امکان استرداد وجه وجود ندارد
  • معمولا نمودارهای ای آر، موردکاربرد(یوزکیس) 1 نمودار هستند و سناریوهای پایگاه داده حدودا 5 یا 6 صفحه هستند،اطلاعات دقیق هر فایل در صفحه معرفی آن قرار داده شده است
  • پس از خرید امکان دانلود فوری فایل وجود دارد
  • جهت دانلود فایل پروژه روی دکمه سبز رنگ دانلود فایل پروژه کلیک نمایید

اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.همچنین قبل از خرید اطلاعات و شرح محصول را بخوانید

برچسب :( آموزش اینترنت ) فروش آموزش اینترنت سرو -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد